Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Wolf > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Wolf — psycholožka a psychoterapeutka se zaměřením na Intuitivní terapii, Rodinné konstelace a Arteterapii

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Wolf:
Milá Petro, po delším odkládání a hledání „toho, který ví“ a nebyl vzdálen 100 km jsem narazil i na tvé stránky a po decentním přistrčení od mé partnerky jsem se rozhoupal k návštěvě Tvých konstelací v nejbližším možném termínu v Hradci Králové. Měl jsem strach, přiznávám, fakt jsem se musel přinutit. Jít do naprosto neznámého… Ze začátku nervozita, očekávání, první stavění bylo dost těžké, to jsem si „zahrál“ první housle, fakt dost hustý, vzhledem k časové tísni maximálně zvládnuté. Ze svého stavění jsem měl opravdu obavy, kam se to nasměruje, nechala jsi to vyhnít, což bylo v danou chvíli to nejlepší. Další, poslední náhled toho večera jsi také zvládla s přehledem. S tak málo lidmi se nedá postavit složitější vzorec systému. Dle mého názoru jsme dostali všichni maximum, co se z daných situací dalo vytěžit, celý večer jsi to měla pod kontrolou. Už vím, kam se obrátit příště. Díky, přijdu zase.

Milan Vaňous

otesanek@otesanek.net ~ 604 473 074
Milá Yamuno, děkuji za den, kdy jsem poprvé vstoupila do dveří Tvé pracovny a otevřela tím „Pandořinu skříňku“ svého nitra a uvolnila tak přetlak za všechna léta nahromaděných emocí a strachů… Děkuji také Karlu Nejedlému, že vynalezl a propracoval metodu RUŠ, kterou beru jako geniální nástroj vhodný pro každého, kdo chce vyřešit všechny své problémy a být ideálně šťastný. Nutno však říci, že tato metoda nefunguje sama o sobě, ale je zapotřebí nalézt toho ideálního terapeuta, který dokáže tento nástroj uchopit a pomoci klientovi. Já jsem toho svého našla v Tobě, Yamuno. Díky Tvému profesionálnímu vedení, podpoře, porozumění, pochopení a lásce se narodila nová Majka. Po letech trápení, nespokojenosti a neschopnosti řešit to, co mě tíží na duši, jsem byla na pokraji svých sil. A nadešel den zlomu a okamžité úlevy hned po první terapii. Myslela jsem si, že vyřeším vše najednou a bude konec mého trápení, ale to jsem netušila, co všechno má duše skrývá a jak na sobě budu muset tvrdě zapracovat, abych oloupala všechny nánosy a dostala se k tomu čistému jádru. Vím, že to je ta správná cesta a děkuji Ti z celého srdce za to, že mi děláš průvodce. Jsi moje učitelka. Děkuji, děkuji, děkuji!

Majka Müllerová

majkamulerova@seznam.cz
Chtěla bych Vám moc poděkovat za terapii minulý týden. Život se mi otočil k lepšímu, až mě to chvílemi děsí a mám obavy, aby se to nepokazilo. Děkuji Vám, po dlouhé době se cítím dobře.

Jana Marešová

janamaresova88@gmail.com
Děkuji Vám za terapii, kterou jsem u Vás absolvovala. Byla to moje první zkušenost s něčím takovým a musím říct, že velmi zajímavá. Terapie dotekem rozrezonovala mé tělo ještě na dlouhou dobu a přesně jak jste řekla, došlo ihned k čištění. Otevřela jste mi nové dveře… zatím ještě úplně nevím kam, ale důležité je, že otevřela. Víc a víc si uvědomuji, jak málo lásky v mém životě bylo a stále ještě bohužel je. A pochopila jsem, že pokud nebudu mít ráda sama sebe, nemůžu mít dostatečně ráda ani ostatní. Vím, že mám před sebou hodně dlouhou cestu a vím, že musím hodně věcí ve svém životě změnit. Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a moc si vážím Vaší práce, která pro mne byla velkým přínosem.

Jana Kopecká

jana.kopecka@hartl.cz
Milá Yamu, odjížděla jsem od Tebe s tím, že Tě mám velmi ráda… a to Ti chci napsat jako první. Zavládl ve mně klid a další dny jsem pociťovala jako by mi někdo „urval koule“ (žádná agrese, emotivní projevy nevole… jen velmi klidné projevy). Cítím v sobě něhu. Otevřela jsi kus mého já, mou ženu. Já to nedokážu popsat, ale to není vůbec důležité… Sedávám na louce, koukám se do blba, jak to cítím… cítím větší potřebu být s přírodou, dotýkat se země, cítit její energii. Cítím svobodu. Uvědomuji si víc věcí, jakoby podstatu, se kterou můžu dále pracovat. Z celého srdce Ti Yamunko děkuji, že jsi mi „urvala koule“ :)

Adéla Falcmanová

falcmanova.a@kr-ustecky.cz
Milá Yamu, to, co jsem prožila o víkendu (Dotek srdcem), mě hluboce zasáhlo a změnilo. Zároveň se pro mě definitivně uzavřela cesta klasické terapie jako způsobu léčení a do budoucna chci hledat možnosti, jak pracovat se svými klienty účinně. Opět jsem dostala lekci o NE/posuzování, ještě pořád musím na sobě v tomto ohledu pracovat. Jsem vděčná za role, v jakých jsem stála a mohla si skrze ně ošetřit svoje vlastní bolesti a prožít uzdravení a naplnění. Spojení s láskou, světlem, nadějí, radostí… spojení se Zdrojem. V Hovorech s bohem II se říká: „Jakmile najdete vnitřní klid, žádná vnější okolnost nemůže ovlivnit stav vaší mysli.“ A toho lze touto cestou čištění, terapií hlubokým dotykem, intuitivní terapií srdcem a skrze konstelace zažít.

Iva C.

ivca.c@email.cz
Milá Petro, děkuji za již druhou skvělou terapii. Hned po první terapii v květnu se mi úplně změnil vztah s maminkou (díky obrazu z minulosti, který jsme spolu čistily). K mamince, kterou jsem opravdu těžko snášela ve své blízkosti, teď cítím spoustu lásky a je to nesmírně osvobozující. A mám výbornou novinu a ozývám se po vyšetření v nemocnici, jak jsem Vám slíbila – 5 cm velký nález, který jsem měla na levém vaječníku, je 5 dní po sezení s Vámi za pomoci intuitivní terapie a terapie hlubokým dotekem menší o více než 2 cm a nezhoubný. Takže další operace se nekoná. Je mi krásně. Vaše schopnost vcítění se je naprosto úžasná, to se musí zažít, to nejde popsat :) Ze srdce děkuji za vedení a pomoc.

Milena L.

milena.s.l@seznam.cz
Dobrý večer Péťo, je to už nějaký čas, co jsem u Vás byla na individuální terapii kvůli rozchodu s přítelem, se kterým jsem byla 6 let. Od té doby jsem v podstatě ani jednou nebrečela, což sama nechápu :), ale je to pro mě velká úleva. Chtěla bych Vám moc poděkovat, protože to byl krok správným směrem a hodně mi pomohl.

Pavlína K.

Yamu, chci, abys věděla, že mým prvním vstupem do tvé přítomnosti a terapií se mi otevřelo světlo v mém životě. Najednou zjišťuji a zažívám tolik nového, osvobozujícího a tolik chutí do života. Mám velkou potřebu se učit, jít dál a objevovat. Mizí deprese a přichází pochopení. Odchází ublíženost a nastupuje láska nebo alespoň potřeba ji přijímat a dávat srdcem, místo sezení v koutě a přemílání svého neštěstí. Dále ti chci říci, že mám obrovskou touhu se učit. Zatím úplně nevím co a jak, pouze to, že mám potřebu proniknout do tajů života a energií, práce na sobě a pokud možno i práce na tom, abych uměla a mohla pomáhat jiným. Věřím, že ten správný učitel si mě najde a pokud jím jsi ty, tak přijdeš díky tomu, že vidíš více než já. Zatím se jen umývám vodou po těžké kocovině životních depresí, ale jdu se upravit, učesat a mám potřebu vyjít na světlo. Pokud se mám od tebe co učit, bude mi ctí. Pokud ne, není správný čas a poznala jsem hodnou dušičku, ke které přijdu zase na terapii nebo konstelaci. Měj se moc hezky :)

Marie Otáhalová

marie.otahalova@seznam.cz ~ 731 465 702
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS