Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Schramhauser

Radek Schramhauser

webdesignér

Radek Schramhauser
Radek Schramhauser - logo

Vytvořím vám moderní webové stránky, které odpovídají nejnovějším trendům; web s přehlednou strukturou, na kterém návštěvníci nebloudí a jsou vedeni přímo k cíli. Každý web ode mě je responzivní – přizpůsoben pro snadné prohlížení na mobilních zařízeních (telefon, tablet). Průběh spolupráce:

 1. Úvodní konzultace zdarma – Nejprve se vás budu hodně ptát, abych pochopil vaše podnikání. Společně stanovíme cíle webu a zvolíme vhodnou strategii pro jejich dosažení.
 2. Wireframe – Vytvořím tzv. drátěný model, který znázorní strukturu webu a rozmístění jednotlivých prvků.
 3. Grafika – Připravím atraktivní, ale hlavně účelný grafický návrh webu. Výstupem je soubor PSD s přehledně strukturovanými vrstvami.
 4. Kódování – Grafický návrh nakóduji jako statické HTML5/CSS3 nebo jako šablonu pro redakční systém WordPress.
 5. Subdodávky – Rád vám doporučím odborníky na tvorbu pluginů pro WordPress, SEO, PPC kampaně, programování eshopů…

Motto: „Dobrý web nedělá jen hezká grafika!“

Rád spolupracuji s klienty, kteří chtějí opravdu zlepšit své podnikání, nechají si poradit, jsou otevření novým nápadům a diskuzi. Vítám i dlouhodobou spolupráci s webovými agenturami. Mám za sebou několik let praxe a výtečné reference.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

NFCP.cz - půjčovna cateringuWebdesign pro Studio DAGWebdesign pro XCenterWebdesign pro Kuponie.czWebdesign pro DMS online
Zobrazit všech 28 náhledů této galerie >

Vybrané reference

 • Mercedes
 • 3bohemians
 • Decostaff
 • Hager podlahy
 • Bez ostychu
 • Český kutil
 • Medtempl
 • Moda.cz
 • Vysoká školka Beruška

Kontaktní informace

Radek Schramhauser
Machuldova 573/9
Praha 12
142 00
Mobil:724 911 873
Email:ahoj@elasticbeat.cz
Web:www.elasticbeat.cz
Skype:Skype srami8
Facebook:Facebook elasticbeat
Twitter:Twitter srami8
:1158112

Doporučení z první ruky

S Radkem spolupracujeme na doporučení naší PPC konzultantky – a je to velmi přínosná spolupráce. Radek pro nás dělá kompletní visibilitu on-line marketingu našeho e-shopu www.nefertitis.cz: sady bannerů pro emailing, Facebook a akční bannery pro e-shop. Nyní jsme společně realizovali kompletní sadu remarketingových bannerů. Radek má výrazný a přitom čistý a uměřený grafický styl, díky kterému dokáže do bannerů přenést atmosféru a sdělení, jaké od něj požadujeme. Za těch několik měsíců spolupráce se naše viditelnost v prostředí internetu významně zlepšila. Co je podstatné – Radek je spolehlivý, komunikativní a snaží se odvést to nejlepší, co umí. Velmi dobře se s ním kooperuje. Nyní se společně chystáme podívat na redesign home page e-shopu, takže naše spolupráce se stále rozšiřuje, což jasně dokládá, že Radka považujeme za schopného a šikovného :) S klidným svědomím jej můžeme doporučit a to také teď děláme.
Ing. Filip Příkopa
majitel e-shopu Nefertitis.cz

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS