Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Zmítko > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Radek Zmítko — ilustrátor a grafik

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Radek Zmítko:
Radek Zmítko pro nás graficky zpracoval jednak malé obrázky pro náš web, stejně tak velmi originální animaci. Oba tyto projekty velmi rychle zpracoval a neustále měnil až k naší plné spokojenosti. Komunikace s ním byla bezproblémová, rychlá a vzhledem k výsledku práce také velmi přínosná. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

MUDr. Andrea Parisi

španělská nadace Codaqua Fundación
www.codaqua.com ~ aparisi@codaqua.com ~ 724 373 155
Jsme naprosto spokojeni s prací Radka Zmítka, kterému jsme zadali upravit logo pro naši budoucí firmu. Přišli jsme s tím, že logo máme téměř hotové v přesvědčení, že už potřebujeme doladit jen pár věcí. Proto jsme rádi za to, že jsme narazili na skutečného profesionála, který nás vyvedl z omylu. Navrhl logo vlastní, které se nám nakonec líbilo k naši velké spokojenosti více, než-li to naše původní.

Zoltán Kollárovič

S grafikem Radkem Zmítkem jsem spolupracoval na menší herní aplikaci, jejíž vývoj jsem vedl. Byla to naše první spolupráce a nutno říci, že jsem byl velmi spokojený. Vyzdvihl bych především snadnou domluvu a bezproblémovost komunikace mezi Radkem a ostatními členy vývojového týmu. Ne všechny designové otázky byly vyřešeny, když jsme spolu na projektu začali. Díky různým návrhům jsme se dobrali vizuální podoby, která naplňovala moje představy. Radek často přispěl při vzniku vlastní invencí, bylo též vidět, že grafiku i UI nezpracovává poprvé. Již jsem jej doporučil dalším lidem a doporučuji jej dál.

Tomáš Sýkora

jednatel TechSophia s.r.o.
www.techsophia.cz
S panem Zmítkem spolupracuji na nové grafice pro naši realitní kancelář BytyJIH. Líbí se mi jeho nápady, hravost, flexibilita a originalita. Spolupráce je nyní v začátcích, ale považuji ji za velmi slibnou a těším se na ni!

Tomáš Hruška

www.bytyjih.cz ~ t.hruska@bytyjih.cz
Spolupracovali jsme na vývoji storyboardů a kresleného komiksu. Velmi dobrá grafická úroveň a rychlé odezvy. Doporučuji.

Radomír Sglunda

Adash s.r.o.
Pan Radek Zmítko je opravdový profesionál: rychlé reakce na poptávku, nápaditá práce, přesně pochopil o co nám jde, ochotně pozměňoval návrhy na naše četné požadavky. Opravdu bezchybná spolupráce, jsme velmi spokojeni.

Markéta Brožová

Hokejový klub Nový Jičín z. s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS