Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Hasalík > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radim Hasalík — specialista na internetový marketing a použitelnost webových stránek

Zobrazuji č. 2130 z celkem 85 doporučení prezentace Radim Hasalík:
Dobrý den, Radime, díval jsem se na stránky Začínej.cz, díky za tento informační zdroj, který pomáhá v osvětě AdWords a nám také ulehčuje práci.

Lukáš Morávek

Associate ve společnosti Google
www.google.com ~ +16502530000
Začátky jsou těžké a díky panu Hasalíkovi se nám podařilo oslovit budoucí zákazníky. Děkujeme.

Tomáš Framberk

obuvník
framberk@centrum.cz ~ 773 970 770
Spolupráce s Radimem Hasalíkem je pro nás velkým přínosem díky osobitému a nekonvečnímu přístupu. Oceňujeme nápaditost a pružnost jeho řešení.

Michal Daňko

majitel reklamní agentury
www.remis-reklama.cz ~ reklama@remis-reklama.cz ~ 603 253 482
Chtěl bych panu Hasalíkovi moc poděkovat za profesionální spolupráci při tvorbě našich webových stránek. Přesvědčil mě, že své práci rozumí, a že ji dělá kvalitně a profesionálně. Jsem spokojený nejen s průběhem při tvorbě stránek, ale i s jejich finalizací.

Petr Josef

jednatel společnosti
www.metropolis.cz ~ petr.josef@metropolis.cz ~ 605 246 312
Při ohlédnutí se za spoluprácí s PárMinut (panem Hasalíkem) mohu vyzvednout snahu o vytvoření efektivního řešení přizpůsobeného našemu byznysu a rychlost spolupráce. Náhled pod pokličku našich kampaní nám umožnil určit nový směr, kam se chceme do budoucna v této oblasti ubírat.

Zuzana Kliková

marketing manažer
www.infinity.cz ~ info@infinity.cz ~ 225 305 111
Jsem výjimečně moc spokojena s radami při tvorbě webové stránky a radami obecně z oblasti web marketingu.

Blanka Hlavičková

majitelka firmy
Pan Hasalík nám velmi pomohl při samotné tvorbě webové prezentace pro GPS sledování automobilů. Poskytuje nám mnoho cenných rad, týkajících se internetového marketingu. Je to odborník na pravém místě.

Ing. Oldřich Škranc

provozní a marketingový manažer
www.gpsdozor.sk ~ info@gpsdozor.cz ~ 212 248 555
Za občanské sdružení Khanova škola jsem v říjnu 2012 požádala Radima Hasalíka o pomoc se zviditelněním výukového webu na sociálních sítích. Vše, co děláme, je založeno na dobrovolnictví a proto mě potěšila i překvapila rychlá a pozitivní odpověď. Radim začal aktualizovat náš Facebook.Stránka ožila, dozvěděli se o nás mnozí noví a aktivní fanoušci a my se pro změnu dozvěděli mnoho dobrých rad z on-line marketingu. Radim s námi aktivně spolupracoval 5 měsíců a posunul nás dopředu. Děkujeme.

Markéta Matějíčková

koordinátorka občanského sdružení Khanova škola
khanovaskola.cz ~ marketa@khanovaskola.cz
Ing. Michal Martoch
Radim Hasalík nám před rokem pomáhal s optimalizací textů na webu Worklinesluzby.cz a dále s optimalizací našich PPC kampaní na Google a Sklik. Spolupráce s ním byla více než příjemná. Nejenže kvalitně odvedl svou práci, ale současně je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv. Naše spolupráce dále pokračuje v oblasti PR, kde nám pomáhá při komunikaci s novináři, abychom se dostali do médií. Radime, děkuji!

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek
Na Radimovi si cením jeho zápalu pro nové věci a energie, kterou do toho vkládá. Znám ho jako člověka, který umí vystihnout problém a navrhne hned několik způsobů, jak jej řešit.

Marek Moškoř

UX designer, Vendavo
www.vendavo.com ~ sales@vendavo.com ~ 226 219 965
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS