Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Hasalík > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radim Hasalík — specialista na internetový marketing a použitelnost webových stránek

Zobrazuji č. 7180 z celkem 85 doporučení prezentace Radim Hasalík:
Přednáška v rámci předmětů na VŠE byla velmi zajímavá, možná i užitečná pro budoucí zaměstnání. Příjemná byla i forma, interaktivní a zábavná. Za mě jednoznačně palec nahoru. Až jednou budu řešit tuto problematiku, jednoznačně vím, na koho se obrátím. Děkuji.

Kateřina Boriková

Radime, přednáška byla suprová. Rovnou jsem na našich stránkách změnil pár věcí. Určitě mi dejte vědět, až budete někde mít další přednášku. Díky a ať se daří.

Tomáš Kodad

Seminář Radima Hasalíka se mi velmi líbil. Byl pro mne přínosem už jen proto, jak hezky komunikuje se svými posluchači. Má veliký dar – dokáže myšlenky proměnit ve slova i činy. Děkuji a přeji mnoho úspěchů :)

Eva Šárovcová

Zajímavá prezentace a téma. Speaker uměl zaujmout publikum.

Lucie Bindzarová

Přednáška se mi celkově hodně líbila. Je to naprosto odlišný přístup, než se kterým se setkávám běžně. Ačkoliv občas mi některé názory přišly trochu „tvrdohlavé“. Resp. když něco tak prostě být musí a jiná cesta neexistuje. Možná to tak je a já na to časem přijdu sám, ale působilo to trochu negativně. Nebo to možná bylo jen způsobem podání. Na závěr moc děkuji za dobré rady a nápady.

David Zelenka

Chtěl bych vám poděkovat za školení zaměřené na email marketing. Dal jsem na doporučení vašich služeb a myslím, že jsem rozhodně nešlápl vedle. Školení naplnilo má očekávání a rád na něj v budoucnu naváži další spoluprací. Vaše služby bych neváhal doporučit těm, kdo mají zájem získat kvalitní informace v příjemné, lidské a lehce stravitelné formě.

Jan Dědič

Svých 30 minut ZDARMA jsem si s Radimem doslova užil. Díky němu jsem si uvědomil spoustu věcí, které mi tzv. docvakly. Děkuji a DOPORUČUJI!

Jiří Daněk

video animátor
https://www.facebook.com/jiri.danek.39
Radim Hasalík nám pomohl s nastavením našich reklamních kampaní. Podporoval nás při zavedení nového produktu na trh. Dokázal nám odborně a srozumitelně odpovědět na všechny naše dotazy. Jeho služby můžeme doporučit.

Marek Rokoský

spoluzakladatel společnosti Renta z nemovitosti
rentaznemovitosti.cz ~ info@rentaznemovitosti.cz ~ 233 321 850
Přestože jsem spolupracoval na tvorbě několika webů a spousta informací mi již byla známá, tak jsem se dozvěděl mnoho nových a myslím, že velmi užitečných věcí. Děkuji za přednášku.

Jan Slovák

Jeden z největších odborníků výkonnostního marketingu na trhu a prima kolega! Na Radimovi opravdu obdivuji to, jak se do všeho se zapálením vrhá. Jak mne neustále zásobuje novými nápady. Jsem moc rád, že jsem si ho do týmu vybral, je nepostradatelnou součástí marketingu DATART.

Jan Samko

marketingový ředitel DATART International, a.s.
www.datart.cz ~ 777 107 777
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS