Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radka Snížková

Radka Snížková

copywriterka se specializací na psaní pro cestovní ruch

Radka Snížková

Jsem profesionální turistka a živí mě copywriting a obsahový marketing. Nabízím kreativní tvorbu textů a PR článků pro všechny typy médií.

Mou nejmilejší činností je propagace turistických cílů a lokalit. Články s tipy na výlety zveřejňuji v různých cestovatelských magazínech, např. Infoglobe. Také vymýšlím a realizuji geolokační hry, ke kterým zároveň píši scénáře. Místům dodávám atraktivitu a pomáhám tak zvýšit jejich návštěvnost. Pokud podnikáte v turistickém ruchu, ráda pro vaše weby připravím texty na míru. S respektem k jazyku cílové skupiny a důrazem na optimalizaci pro vyhledávače. Otextuji také tištěné propagační materiály, průvodce pro turisty a další informativní publikace.

Mám zkušenosti s administrací webových stránek a profilů na sociálních sítích. Prezentace připravuji například výrobcům a prodejcům outdoorového vybavení: Happy Sport, Cleverstore – dětské GPS hodinky.

Věnuji se i souvisejícím volnočasovým tématům: outdoorovým aktivitám, sportu, dětem, přírodě…

Ukázky práce:

Výlet Krušné hory: Kovářská, vápenka Háj, Měděnec, strana č. 1Výlet Krušné hory: Kovářská, vápenka Háj, Měděnec, strana č. 2Výlet Krušné hory: Kovářská, vápenka Háj, Měděnec, strana č. 3Výlet Krušné hory: Kovářská, vápenka Háj, Měděnec, strana č. 4Úštěk, Helfenburk a kalvárie v Ostrém | cestovatelský článek, strana 1
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Radka Snížková
Mezilesní 554/1
Praha 4
142 00
Mobil:603 147 360
Email:snizkovaradka@gmail.com
:69801207

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra
Spolupráce s Radkou je čistá, plynulá a profesionální. Dodržuje termíny, dokáže si připravit aktivně rešerši k tématu i proaktivně přijít s nápady na zlepšení. Mohu ji s klidem doporučit :-)
SEO & PPC specialista a konzultant

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS