Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renata Kuklišová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Renata Kuklišová — specialistka na Facebook marketing

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Renata Kuklišová:
S paní Kuklišovou spolupracuji několik let a za tu dobu jsem si ověřil, že je pro mne platným, výborně komunikujícím a spolehlivým partnerem – členem týmu. Renata uplatňuje každodenně svoje zkušenosti z oblasti online marketingu a zejména komunikace v prostředí sociálních médií. Díky svým zkušenostem, invenčnímu myšlení a velmi dobré schopnosti učit se novým věcem, je s ní spolupráce příjemným a produktivním procesem, který se odráží v trendu rostoucích černých čísel projektů, které má na starosti.

Tomáš Bajtler

spolumajitel Creative Digital s.r.o.
Společnost VÍTKOVICE TOURS spolupracuje s Mgr. Renatou Kuklišovou od roku 2014 na marketingových projektech, primárně v oblasti on-line marketingu, plánování online i offline reklamních kampaní, jejich vyhodnocování a rovněž při návrhu marketingových plánů. Oceňuji vysokou míru její samostatnosti, spolehlivosti a profesionality při realizaci jednotlivých projektů. Tato pozitiva vzájemné spolupráce se projevila především ve výsledcích online kampaní, kde jsme zaznamenali nárůsty ve statistických hodnotách měřených parametrů jako je návštěvnost webových stránek, nárůst příznivců stránek cestovní kanceláře na sociálních sítích nebo v podobě zpětné vazby našich zákazníků na PPC a displayové kampaně realizované opakovaně v průběhu roku. Mgr. Kuklišová zajišťuje pro naši společnost také celkovou komunikaci se subdodavateli online služeb pro národní trhy v ČR, SR a Polsku, jako i celkovou koordinaci aktivit s těmito partnery.

Martin Lehocký

výkonný ředitel Vítkovice Tours
www.ckvt.cz
S Renatou spolupracuji od doby, kdy přešla na volnou nohu. Jsem velmi rád, že mám k dispozici člověka, který je schopný realizovat nápady s rychlostí a pečlivostí. Renata dělá vše pro to, aby držela krok s velice rychle se rozvíjejícím světem reklamy na Facebooku.

Radim Uher

jednatel komunikační agentury DVA MLUVČÍ
www.dvamluvci.cz
Renata je pracovitá a perspektivní. Co se týče marketingu, mohu potvrdit její zkušenosti v rámci reklamy a podpory prodeje v nejrůznějších směrech a oborech, také výborné znalosti online prostředí.

Jan Witek

Vítkovice Tours
Renata nám pomáhala s prvními krůčky na Facebooku, který byl pro nás absolutně španělská vesnice. Zejména musím ocenit profesionální přístup, nápaditost při řešení kampaní a také preciznost v placené inzerci, kdy i z minimálního rozpočtu dokáže Renata vytáhnout maximum. Pokud na Facebooku začínáte nebo hledáte spolehlivého partnera na správu vašeho profilu, Renatu můžeme jenom doporučit!

Ondřej Doležel

spolumajitel webu Golfiq.cz
www.golfiq.cz
S Renatou v současnosti spolupracujeme na výkonnostních kampaních na Facebooku. Nejvíce si cením rychlé komunikace a exekutivy dohodnutých řešení. Vždy dokážeme vymyslet něco nového nebo vylepšit dosavadní reklamy tak, aby fungovaly ještě lépe. Renata je velmi ochotná, komunikativní a Facebooku prostě rozumí :)

Nick Ollender

e-shopu D-sport.cz
www.d-sport.cz ~ nick@d-sport.cz
Hledala jsem někoho, kdo mi pomůže se základy práce s Business managerem. Návody na internetu jsou, ale je to hodně zdlouhavé na hledání a experimentování. Přišlo mi efektivnější si sednout s někým, kdo tomu rozumí a kdo mi s tím pomůže. Našla jsem více lidí, kteří se tím zabývají, ale Renáta mi pocitově vyhovovala nejvíce. A musím říct, že jsem se nespletla. Potkali jsme se několikrát, byla trpělivá a snažila se mi co nejvíce usnadnit začátek práce s BM. Byl to s ní velmi dobře investovaný čas. Jako příjemný bonus navíc beru to, že jí mohu kdykoliv zavolat, když si s něčím nevím rady. Takže rozhodně doporučuji.

Lucie Mildnerová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS