Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renata Petříčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Renata Petříčková — redaktorka, spisovatelka a copywriterka

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Renata Petříčková:
S paní Petříčkovou spolupracuji již čtvrtým rokem. Nejdříve pro náš web psala recenze na knihy pro děti, později rozhovory s osobnostmi české literatury. Spolupráce s paní Petříčkovou je velmi příjemná. Nejvíce na ni oceňuji její ochotné vystupování, rychlou reakci a stále kvalitnější články na profesionální úrovni. Za dobu naší spolupráce stihla vydat svoji úspěšnou prvotinu a další dvě knihy pohádek. Ohromně se vypracovala. Moc mne těší, že jsem mohla být u zrodu profesionálního spisovatele! Doufám, že další knihy na sebe nenechají dlouho čekat! Děkuji paní Petříčkové za úžasnou spolupráci.

Jarmila Syptáková

proprovozovatelka a redaktorka internetového knihkupectví pro děti a mládež
sdefa@email.cz ~ 739 012 969
Se sl. Petříčkovou spolupracujeme již několik let a jsme s jejím přístupem k literatuře a kultuře velmi spokojeni. Vždy píše recenze čistě dle vlastního názoru a svého uvážení, to nám i našim čtenářům opravdu vyhovuje a jistě jim to i pomůže v rozhodnutí, jestli kniha stojí za přečtení. Proto si myslím, že sl. Petříčková je seriózní a kvalitní žurnalistka a zaslouží si pozornost i díky svým vlastním knihám!

Helena Herynková

odd. PR nakladatelství Metafora
www.metafora.cz
S Renatou Petříčkovou jsem spolupracoval na knížce Po hlavě a nadoraz. Hned na první pracovní schůzce mě oslovila svým profesionálním, ale přesto lidským přístupem. V knize jsou zařazeny i trošku odbornější kapitoly např. o tréninku, výživě, kompenzačním cvičení, mentálním koučinku atd. Pro mě jako vrcholového sportovce je žádoucí se v těchto tématech orientovat, ale pro Renatu to byla témata zcela nová. Během velmi krátké doby se dokázala v problematice skvěle zorientovat a trošku se bojím toho, že její znalosti v určitém směru dokonce začaly převyšovat ty moje. Jsem moc rád, že se právě Renata stala autorkou knížky Po hlavě a nadoraz, protože odvedla skvělou práci, kterou, jak doufám, ocení mnoho čtenářů.

Honza Tománek

vrcholový sportovec, student
www.honzatomanek.com ~ info@honzatomanek.com
Když mě Renatka Petříčková prvně kontaktovala, nevěděla jsem, co si myslet. Vzezření mladé slečny a na kontě tolik zkušeností. Spolupráce s ní mi ale otevřela nové možnosti nejen u našeho magazínu, ale i mimo něj. Renatu mohu jen doporučit. Její preciznost, nadšení a ochota jsou nakažlivé a 100% účinné.

Michaela Hložková

majitelka menších internetových médií
www.nejenmaminkam.cz ~ misa@ok2cqr.com ~ 774 957 244
S Renatou Petříčkovou spolupracuji delší dobu. Svými recenzemi a rozhovory se spisovateli se podílí na tvorbě literárního magazínu VašeLiteratura.cz. Její články jsou kvalitní, nebojí se v nich pochválit klady recenzované knihy, či naopak upozornit na její nedostatky. Cením si jí nejen jako šikovné redaktorky, ale též jako spisovatelky a vůbec člověka, který dokáže svým zápalem překonat jakékoliv překážky a stále se zlepšovat.

Mgr. Marta Štefková

šéfredaktorka literárního magazínu VašeLiteratura.cz
www.vaseliteratura.cz
Při tvorbě svého nového webu jsem potřeboval korektury textů, protože pravopis není mou nejsilnější stránkou. Na stránkách Navolnenoze.cz jsem si vybral paní Petříčkovou a jsem rád za tuto volbu. Píšu o hubnutí a o sebeobraně, a tak velice vítám, že paní Petříčková nejenom perfektně opravuje mé texty, ale také jako autorka publikací a knih pro ženy mi pomáhá svými připomínkami k lepšímu stylu psaní. Právě toto předčilo mé očekávání. Jsem rád, že mé texty přečte profesionál a hned otevřeně napíše, co je třeba napsat jinak, aby to lépe vyznělo, a co si myslí, že by bylo dobré do textu dopsat. Dnes se mi již texty píší lépe, protože vím, že mám nad sebou dohled.

Martin Matouš

učitel sebeobrany, osobní trenér a výživový poradce
www.tigerclub.cz ~ matous@tigerclub.cz ~ 724 701 942
S Renatou je radost pracovat. Milá a ochotná osoba, ale také velmi pracovitá a komunikativní. Profesionálka každým coulem své osobnosti. Svým vlastním osobitým přístupem k literatuře přináší čtenářům jedinečný pohled na knihy různých žánrů. Její záběr a přehled je velmi široký, a proto vás nikdy její recenze a články neomrzí číst. Přichází s vlastními nápady a náměty, což je v tomto oboru nesmírně důležité a cenné.

Tina Kilianová

zástupkyně šéfredaktora
www.kultura21.cz
Renata Petříčková píše výborné recenze, které publikuje na mém literárním webu, který je k tomu určený. Proto jsem ji oslovila a poprosila, aby napsala článek pro mou e-knihu Třpytkaři. Renata mi vyhověla k mé maximální spokojenosti. Postupně jsme naši spolupráci rozšířily, Renata tvoří ilustrace a hvězdné mapy pro mou novou knihu Tajemství hvězdné oblohy, napsala anotace k dalším připravovaným knihám a vytvořila velice vkusné obálky. Naši spolupráci si nemohu vynachválit, Renata je nejen talentovaná, ale i spolehlivá, pečlivá a nikdy neodevzdala práci po termínu.

Eva Hölzelová

autorka a vydavatelka
www.suvicka.cz ~ suvicka@suvicka.cz ~ 723 910 341
Na základě naší stávající spolupráce bych chtěl Renatě poděkovat a vřele ji doporučit případným zájemcům o její práci. Proč? Pro opravdovou znalost a zájem o danou oblast, kterou její články prozrazují, pro její profesionální a zároveň vstřícné jednání.

Jakub Tesař

šéfredaktor webu Kukátko.cz
www.kukatko.cz ~ info@kukatko.cz
Renata Petříčková je spolehlivost, invence, kreativita, skromnost, empatie. Je radost sledovat, jak se umí nadchnout věcmi, které se jí líbí, a toto nadšení dokáže předat i svým čtenářům. Ona totiž navíc ještě dobře píše.

Jaroslav Tejkal

nakladatelství LIKA KLUB
www.likaklub.cz ~ likaklub@volny.cz ~ 222 541 166
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS