Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Renáta Plouharová

Bc. Renáta Plouharová

tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka

Bc. Renáta Plouharová

Široká nabídka služeb pro angličtinu: obousměrné překlady angličtiny a odborné překladatelství se specializací na literaturu, beletrii, ekonomii, cestovní ruch, umění a humanitní vědy. Simultánní, konsekutivní i telefonické tlumočení a tlumočnický společenský doprovod. Průvodcování u nás nebo kdekoliv jinde ve světě. Soukromá i skupinová výuka a doučování s důrazem na hodiny konverzace, prohlubování znalostí, intenzivní sezení a nácvik běžných společenských situací. Cizojazyčné korekturytranskripce zvukových záznamů a videa.

Ale především: neutuchající nadšení pro věc, slušnost v jednání a poctivost, dobré ceny, profesionalita za všech okolností a vynikající úroveň zvládnutí všech typů mluvené i psané mezilidské komunikace.

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU; výuka Ostrava, Frenštát p.R., Trojanovice a okolí

Kategorie katalogu:

Jazykové vzdělání a zkušenost:

 • studium – obor ekonomika cestovního ruchu na Obchodně-podnikatelské fakultě Slezské univerzity
 • jazykové certifikáty:
  • University of Cambridge CPE Certificate of Proficiency in English (angličtina na úrovni rodilé mluvčí)
  • University of Cambridge CAE Certificate in Advanced English (angličtina na pokročilé úrovni)
  • TEFL: The Trinity Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages (profesionální výuka angličtiny)
  • Pitmann ESOL Intermediate (pokročilá úroveň zvládnutí anglického jazyka)
  • Pitmann English Business Correspondence (anglická obchodní korespondence)
 • pobyty – soukromé cesty a dlouhodobé studijní i pracovní pobyty do mnoha zemí jako např. Nový Zéland, Velká Británie, Skotsko, Holandsko a Německo (dobrá pasivní znalost německého jazyka)
 • praxe – dlouholetá zkušenost s výukou, tlumočením a prováděním turistů u nás i v cizině a bezpočet překladů všeho druhu pro české i zahraniční klienty, např. knihy David Gilbert: Škobrtnout o štěstíMarc Seifer: Nikola Tesla – vizionář, génius, čaroděj (spolupráce na překladu)

Kontaktní informace

Bc. Renáta Plouharová
Trojanovice 851 (Moravskoslezský kraj)
744 01
Mobil:732 274 375
Email:renata.plouharova@gmail.com
Web:www.plouharova.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype renata.plouharova
ICQ:ICQ status 235212356
:73961434 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Renátou Plouharovou jsem se seznámila při náhodném setkání při vyřizování nudné, ale důležité administrativy. Z příjemného povídání vyplynula možnost individuální výuky AJ v pohodlí domova. Bylo to přesně to, co jsem v tom období hledala. Výuka cizího jazyka mezi deseti, patnácti studenty, jejichž znalosti AJ jsou na různé úrovni, a dále přizpůsobování se tempu celé skupiny, mi vůbec nevyhovuje. Hned po první lekci mi bylo jasné, že nacházím v lektorce Renátě výjimečnou osobnost s velkým citem pro nalezení pro mě vhodného způsobu výuky AJ, ať už je to tempo hodiny, množství nových zákonitostí, opakování či zadávání „domácích úkolů" šitých Renátkou v podstatě pro mě na míru. Jsem vděčná za náhodné setkání před lety, protože je pro mě již nejen lektorkou, ale i přítelkyní naší rodiny. Moje doporučení především pro ty, kteří hledají kvalitu a individuální přístup. Lektorka Renáta Plouharová se bude těšit s vámi z vašich pokroků.
Ing. Jitka Pazderová
finanční poradce

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS