Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Renáta Plouharová

Bc. Renáta Plouharová

tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka

Bc. Renáta Plouharová

Široká nabídka služeb pro angličtinu: obousměrné překlady angličtiny a odborné překladatelství se specializací na literaturu, beletrii, ekonomii, cestovní ruch, umění a humanitní vědy. Simultánní, konsekutivní i telefonické tlumočení a tlumočnický společenský doprovod. Průvodcování u nás nebo kdekoliv jinde ve světě. Soukromá i skupinová výuka a doučování s důrazem na hodiny konverzace, prohlubování znalostí, intenzivní sezení a nácvik běžných společenských situací. Cizojazyčné korekturytranskripce zvukových záznamů a videa.

Ale především: neutuchající nadšení pro věc, slušnost v jednání a poctivost, dobré ceny, profesionalita za všech okolností a vynikající úroveň zvládnutí všech typů mluvené i psané mezilidské komunikace.

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU; výuka Ostrava, Frenštát p.R., Trojanovice a okolí

Kategorie katalogu:

Jazykové vzdělání a zkušenost:

 • studium – obor ekonomika cestovního ruchu na Obchodně-podnikatelské fakultě Slezské univerzity
 • jazykové certifikáty:
  • University of Cambridge CPE Certificate of Proficiency in English (angličtina na úrovni rodilé mluvčí)
  • University of Cambridge CAE Certificate in Advanced English (angličtina na pokročilé úrovni)
  • TEFL: The Trinity Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages (profesionální výuka angličtiny)
  • Pitmann ESOL Intermediate (pokročilá úroveň zvládnutí anglického jazyka)
  • Pitmann English Business Correspondence (anglická obchodní korespondence)
 • pobyty – soukromé cesty a dlouhodobé studijní i pracovní pobyty do mnoha zemí jako např. Nový Zéland, Velká Británie, Skotsko, Holandsko a Německo (dobrá pasivní znalost německého jazyka)
 • praxe – dlouholetá zkušenost s výukou, tlumočením a prováděním turistů u nás i v cizině a bezpočet překladů všeho druhu pro české i zahraniční klienty, např. knihy David Gilbert: Škobrtnout o štěstíMarc Seifer: Nikola Tesla – vizionář, génius, čaroděj (spolupráce na překladu)

Kontaktní informace

Bc. Renáta Plouharová
Trojanovice 851 (Moravskoslezský kraj)
744 01
Mobil:732 274 375
Email:renata.plouharova@gmail.com
Web:www.plouharova.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype renata.plouharova
ICQ:ICQ status 235212356
:73961434 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Pokud hledáte někoho, kdo vás nabudí natolik, že se rádi začnete učit a dokopete sami sebe k vyhledání a přečtení všelijakých relevantních materiálů (i když vám to zabere nějaký ten volný čas navíc) tak, abyste byli přichystáni na další hodinu komunikace v anglickém jazyce, pak je Rendy ta nejlepší volba. Doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšit v angličtině na komunikativní úrovni, prohloubit své znalosti a navíc posílit své sebevědomí v mluvené angličtině. Z výuky je vyloženě cítit, že práce s lidmi a jazykem Rendy opravdu baví, je to její koníček a na každou lekci je vždy perfektně připravená. Navíc dokáže komunikovat, podle mého názoru, snad o všem :-) Díky ní jsem dosáhla svého cíle. Co ještě dodat? Díky a jen tak dál!!
Petra Střalková

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS