Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renáta Sobolevičová > Fotogalerie > Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)

Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 10 položek v této galerii:

Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)
« Poslední Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tlumočení konference filozofického zaměření na FHS UK  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení obchodních jednání v Togu a Ghaně pro společnost XY DEVELOP  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení na tiskové konferenci k výstavbě ruského kola na pražské Náplavce  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení workshopu o Značce spolehlivosti a neslyšících pořádaného občanským sdružením Orbi Pontes  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Renáta Sobolevičová

Mgr. Renáta Sobolevičová

britská vlajka francouzská vlajka španělská vlajka katalánská vlajka členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů
tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny — Tlumočení a překlady z a do jazyků angličtina, francouzština, španělština a katalánština pro všeobecný i zcela odborný jazyk. Konsekutivní a simultánní tlumočení francouzštiny, překlady z různých oborů a korektury. Důkladné vzdělání a prestižní reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 17 doporučení
Mobil: 603 959 501 ~ Email: r.sobolevicova@gmail.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět; Latinská Amerika, osobně Praha

2005 – 2016 © Robert Vlach a Mgr. Renáta Sobolevičová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS