Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Říhová

Lenka Říhová

HR partner

Lenka Říhová

Profesionální poradenství pro rozvoj lidských zdrojů, personálních procesů a náboru zaměstnanců. Dále analýzy, revize a školení personálních procesů jako je nábor, recruitment, headhunting, adaptace, odměňování, benefity, vzdělávání, hodnocení zaměstnanců apod.

Semináře a kurzy pro doplnění odbornosti: Behaviorální vedení pohovorů, Efektivní hodnocení zaměstnanců, Emoční leadershipMzdové účetnictví. Přes 6 let praxe v oboru lidských zdrojů (české i mezinárodní prostředí). Dobré reference: Profi Credit, Foxconn, Jirout reklamy, Digital Solutions, Mobilesoft aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; především Pardubice, Hradec Králové a Praha

Kategorie katalogu:

S čím vám mohu pomoci?

  • Nedaří se vám v náboru nových zaměstnanců? Chcete více kandidátů či upravit celý proces? Navrhnu a zaškolím jednotlivé části náboru, jako je efektivní inzerce, vedení pracovních pohovorů nebo vám mohu pomoci najít některé pozice já sama.
  • Nemáte problém s náborem lidí, ale po jejich příchodu se vám nedaří udržet zaměstnance ve společnosti? Řešení může být například v procesu adaptace, odměňování, rozvoji zaměstnanců, s kterými vám mohu taktéž pomoci.
  • A co hodnocení zaměstnanců? Víte, jak by měl vypadat správně vedený hodnotící pohovor? K čemu informace z takové schůzky použít? I s tím vám ráda pomohu.
  • Tzv. talent management neboli péče o talenty – víte, že máte v týmu kvalitní lidi a bojíte se, že je ztratíte? I na to existují ověřené metody, s kterými vás mohu seznámit.
  • Ve všech výše uvedených případech s vámi mohu spolupracovat jako externí poradce a školitel.
  • Díky praxi v mezinárodní společnosti mohu nabídnout spolupráci v angličtině.

Kontaktní informace

Lenka Říhová
nábřeží Závodu míru 2739
Pardubice
530 02
Mobil:607 153 494
Email:lenka@rihova.com
LinkedIn:LinkedIn smetanovalenka

Doporučení z první ruky

Lenka je člověk, se kterým jsem strávila mnoho času při studijních projektech i při různých brigádách a vždy se projevil její smysl pro pečlivost a schopnost hledat řešení i obtížných situací. Navíc je schopna zpříjemnit každý nepříjemný úkol, takže práce s ní je radostí.
Martina Syřenová
HR specialistka

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS