Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Pechač > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Microsoft Office

Zobrazuji č. 4148 z celkem 48 doporučení prezentace Robert Pechač:
Měl jsem tu čest se účastnit školení MS Excel pro pokročilé a mohu pana Pechače jen doporučit. Školení mělo spád i pro nejsilnější účastníky a zároveň dokázal pomoct slabším bez omezování ostatních. Velmi názorně vysvětloval veškeré funkce a poradil si i s náročnými dotazy za hranicí kurzu. Zároveň velmi kladně hodnotím poskytnuté materiály přímo od pana Pechače, které poskytl všem návštěvníkům kurzu. Nejenom skvěle připravené cvičné tabulky, ale především studijní materiál ke kurzu, který bude nadále sloužit všem účastníkům jako studnice informací v případě potíží. Dovolte mi vám pana Pechače doporučit jako skvělého lektora MS Excelu.

Michal P.

S panem Pechačem spolupracuji prvním rokem a rozhodně jeho služby programátora budu i nadále využívat. Jeho práce je vždy důsledná. Naše požadavky plní v krátkém časovém termínu. Každopádně mohu pana Pechače jen a jen doporučit. Jiná, než kladná vyjádření, k němu mít nemohu.

Dagmar Bednářová

jednatelka společnosti DB Inkaso cz s.r.o.
www.inkasni-kancelar.cz ~ info@inkasni-kancelar.cz ~ 731 520 109
Robert pro nás vypracoval mnoho formulářů a procedur v MS Access. Má MS Access v malíčku, je rychlý a kód píše jako blesk. Lze se s ním dobře dopracovat k výsledku i když zrovna nemáte zadání úkolu zpracované formou mnohostránkového písemné zadání.

Marek SMýkal

Farma Polabí s.r.o.
774 582 370
Pan Pechač obratem reagoval na náš požadavek ohledně zpracování Kontrolního hlášení DPH. Související dotazy a problémy profesionálně zodpověděl a vyřešil. Požadovanou nadstavbu z naší strany zpracoval velmi rychle a dobře. Určitě se na něho obrátíme i v budoucnosti. Doporučuji.

Ing. Hana Pergerová

Head of office ve společnosti ISCAR ČR s.r.o.
www.iscar.cz ~ pergerova@iscar.cz
Robert Pechač vytvářel pro našeho klienta šablonu ve Wordu na zakázku. Spolupráce byla po celou dobu bezproblémová a maximálně profesionální. Pokud bych měl něco vyzvednout, tak to byl zodpovědný a inovativní přístup. S klidným srdcem bych ho doporučil i jiným klientům a osobně se těším na případnou další spolupráci.

Filip Matys

Account Manager v Ewing PR
http://www.ewingpr.cz/cs?lng=cz ~ matys@ewingpr.cz
S panem Pechačem mám tu nejlepší zkušenost. Přesně splnil mé zadání a vytvořením Makra pro MS Excel mi ušetřil spoustu hodin práce denně, kterou za mě právě vytvořené Makro samo udělá. Mohu vřele doporučit.

Jan Slavík

Warehouse Coordinator
www.backbone.cz ~ jan.slavik@backbone.cz ~ 732 670 218
Skvělá spolupráce online, vynikající office znalosti i programování, rozhodně doporučuji!

Filip S.

123shop
Pana Pechače mohu vřele doporučit. Připravoval pro nás tabulku, která generovala personalizované slevové vouchery na základě databáze klientů. S výsledkem práce jsme byli maximálně spokojeni. Především oceňuji jeho flexibilitu a kvalitu odevzdané práce.

Lukáš Brabač

jednatel FPS Repro, spol. s r.o.
www.fpsrepro.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS