Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Romana Mičulková

Mgr. Romana Mičulková

creative ideamaker a copywriter

Mgr. Romana Mičulková
Mgr. Romana Mičulková - logo

Reklamní kreativa v plném rozsahu: komunikační kampaně, scénáře (audiovizuální, rozhlasové, pro moderátory společenských akcí), slogany, návrhy vizuálů, příběh značky.

Vybrané reference: Monsanto, Veletrhy Brno, Hartmann, Metaxa, Rostex, Avion ČR; scénáře pro celebrity: Leoš Mareš, Gábina Partyšová, Jaro Slávik, Hana Mašlíková, Nasty a En.Dru.

Pro reklamní agenturu Adway jsem navrhla ideamaking videoprezentace Being Safe At Home. Since 1925 pro světový veletrh Fensterbau/Frontale, Norimberk 2014, která získala ocenění Zlatá pecka 2014 od Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace.

Zakládám si na preciznosti a spolehlivém přístupu. Proto vždy dodržuji termíny.

Předchozí zkušenosti a vzdělání: Copywriter v přední fullservisové reklamní agentuře v ČR. Absolvovala jsem Marketingové komunikace FMK UTB ve Zlíně, Akademii PR pod záštitou APRA a EURO RSCG Communication Training Program.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Moravskoslezský kraj

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Rostex. Doma v bezpečíScénář moderace večera pro Leoše MarešeMicrosite Veletrhy Brno:  Nejlepsi-prostor.czWeb copywritingPrezentační brožura Veletrhy Brno
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Mgr. Romana Mičulková
Celá ČR
Hlavní 1
Ostrava
701 00
Mobil:737 754 100
Email:pr.miculkova@gmail.com

Doporučení z první ruky

Romča se dokáže skvěle trefit do klientova vkusu, spolupráce s ní je velice příjemná. Má originální pohled na věc. Velice obdivuji její cit pro jazyk, který umí využít v pravý moment. Pokud hledáte opravdového profesionála na spolupráci, jste u ní v dobrých rukou. Romču vřele doporučuji a ze srdce ji přeji tak skvělé klienty, jako je ona skvělým copywriterem, ideamakerem a PR specialistou.
Mgr. Petra Márová
Account manager (klientova pravá ruka)

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS