Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Romana Mičulková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Romana Mičulková — creative ideamaker a copywriter

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Romana Mičulková:
S Romanou jsem měl možnost spolupracovat při tvorbě různých textů pro mé klienty. Má skvělé nápady a je spolehlivá (čehož si zvláště v dnešní době velice vážím). Vřele ji doporučuji. Spolupráce s ní byla vysloveně příjemná.

Bc. Petr Žabka

PR manažer a reportér
pr.zabka@gmail.com
Paní Mičulková pro nás napsala text k rádiovému spotu, který sklidil velmi pozitivní ohlasy. Text vytvořila ochotně a pružně, s několika možnostmi na výběr. Přesně vystihla to, na co naši klienti nejvíce slyší. Velmi příjemně se s ní komunikovalo.

Helena Račická

Tandem.CZ
www.tandem.cz
S Romanou jsem spolupracoval při tvorbě PR článku. Předal jsem jí své představy a odměnou mi byl přesvědčivý a dobře zacílený text. Vše v dohodnutém termínu. Můžu vřele doporučit.

Martin Goláň

Paní Mičulkovou jsme oslovili za účelem vytvoření emočního příběhu pro naši značku. Velice mě potěšil její zodpovědný přístup, flexibilita a vstřícnost. Po několika návrzích a vyladění našich připomínek a myšlenek, vytvořila prodejné příběh, který jsme dlouho hledali. Velice příjemná spolupráce.

Ing. Jan Chocholáč

Marketing Manager
www.wlinie.cz
S paní Mičulkovou jsme začali spolupracovat za účelem vytvoření webové a tištěné propagace našeho nového projektu. Její jednání je velmi vstřícné, práce precizní a výsledek opravdu trefný. Z naší strany 100% spokojenost s předpokládanou dlouhodobější spoluprací.

Jiří Plzák

www.rodiceaskolnijidelny.cz ~ jiri.plzak@jidelny.cz
Mgr. Martin Jelínek
Z Romany vyzařuje nekompromisní profesionalita. Mile mě překvapila rychlost, s jakou byla schopna realizovat obsah celého projektu www.poradceprovyzivu.cz i pružnost v reakcích na požadované změny. V dnešní době jsou tyto charakteristiky vnímány jako standardní součástí nabízených služeb, v praxi ale bohužel nejsou až tak častým jevem. Ještě jednou velký dík za takový přístup.

Mgr. Martin Jelínek

průvodce stravou těla i mysli
Romča se dokáže skvěle trefit do klientova vkusu, spolupráce s ní je velice příjemná. Má originální pohled na věc. Velice obdivuji její cit pro jazyk, který umí využít v pravý moment. Pokud hledáte opravdového profesionála na spolupráci, jste u ní v dobrých rukou. Romču vřele doporučuji a ze srdce ji přeji tak skvělé klienty, jako je ona skvělým copywriterem, ideamakerem a PR specialistou.

Mgr. Petra Márová

Account manager (klientova pravá ruka)
www.adway.cz ~ marova@adway.cz ~ 736 771 580
S Romanou spolupracuje naše agentura průběžně již čtvrtým rokem. V oblasti copywritingu oceňujeme zejména její schopnost explikace zadaného tématu do různých ideových námětů. Její ideové práce a tvůrčí kreativity jsme využili v projektech a kampaních mj. pro tuzemské i globální klienty, např. Monsanto, Dekalb, Veletrhy Brno, Sika ČR, Rostex, Paramo a další. Spolupráce s Romanou dovedla náš společný tým k opakovaným nominacím ceny Zlatá Pecka, uděleným za kreativní řešení integrovaných kampaní v posledních třech ročnících této prestižní soutěže. Romanu vřele doporučuji i díky její operativnosti, pečlivosti, nadstandardní spolehlivosti a pozitivní tvůrčí energii. Je radost s ní pracovat!

Radim Ševčík

CEO ve společnosti ADWAY
www.adway.cz ~ 739 471 046
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS