Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Šárka Tinková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Šárka Tinková — online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Šárka Tinková:
Služby paní Šárky Tinkové můžeme vřele doporučit. Ve srovnání s předchozím stavem máme díky jejímu nastavení PPC dvojnásobný počet konverzí s nižším CPC, takže všechno perfektní. Současně bych chtěl vyzdvihnout flexibilitu a operativnost paní Šárky. Veškeré nápady a úpravy jsou vždy realizovány obratem. Se službami paní Šárky jsme opravdu velice spokojeni a pevně věříme, že i další plánovaná spolupráce bude minimálně tak přínosná, jako ta stávající.

Jan Adámek

majitel e-shopu hrackypronejmensi.cz
www.hrackypronejmensi.cz
Byli jsme v online marketingu naprostí nováčci a jsme vděční, že jsme narazili a svěřili celý proces právě do rukou Ing. Tinkové. Jednalo se o dva projekty odlišných firem – realitní kanceláře a tanečního studia. Paní Tinková je profesionálkou ve svém oboru s komplexními znalostmi, velmi pohotovými reakcemi, zajímavými nápady a příjemnou kreativitou. Trpělivě nás provedla tímto procesem, který je pro nás velmi obohacující, zajímavý a přináší nečekané odezvy a informace. Máme pocit, že díky tomuto pracovnímu setkání jsme obě firmy posunuli o velký krok vpřed. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Mgr. Markéta Bilasová

majitelka realitní společnosti
www.realitnikral.cz
Pro náš web jsme se rozhodli využít služeb paní Šárky Tinkové. Díky ní jsme se rychle dostali do problematiky online marketingu. Rozhodně doporučuji využít nabízených konzultací a služeb. Zvýšení tržeb se dostavilo téměř okamžitě po nastavení a rozsáhlé optimalizaci PPC v AdWords a Sklik. Oceňuji také rychlé reagování na požadavky, dále kvalitní komunikaci, spolehlivost a pozitivní přístup.

Leoš Brýna

jednatel a majitel e-shopu
www.bylik.cz ~ leos@bylik.cz
S paní Tinkovou dlouhodobě spolupracujeme a připravujeme marketingovou strategii. Ceníme si především kvalitní komunikace, pečlivosti, odbornosti a kreativity. Její práci můžeme jen doporučit.

Jana Havelková

živnostník
www.transferkarlovyvary.cz
Tímto bych chtěl poděkovat paní Ing. Šárce Tinkové za profesionální přístup a kreativitu v realizaci tvorby všech kanálů na sociálních sítích. Poradila nám, jak využívat sociální sítě a vytvářet tak nejenom kvalitní obsah a komunikaci, ale i zvyšovat image a posilovat brand naší restaurace.

Mgr. Petr Jaroš

www.aureole.cz
Paní Šárku Tinkovou doporučuji všem, kteří hledají partnera pro spolehlivě a kvalitně odvedenou práci. Oceňuji profesionální přístup při řešení problémů a flexibilitu. Online služby mohu jen doporučit.

Miroslav Zelenka

realitní makléř
www.home4people.cz
Jsem ráda, že jsem se obrátila na paní Šárku, StellaDigital, která je v online marketingu odborníkem a specializuje se i na živnostníky. Naše složité problémy přeměnila v jednoduché řešení a její rady a tipy jsou k nezaplacení. Také mě mile překvapila její znalost napříč obory. Za mě tedy velké ANO a děkuji za skvělou spolupráci!

Barbora Hladká

živnostník
www.audioworks.cz
Ceníme si profesionálního přístupu a veškeré snahy nám pomoci při hledání cest, jak zvýšit náš obchodní a marketingový potenciál. Díky přístupu a rychlé komunikaci jsme se blíže seznámili s online marketingem a pochopili možnosti jeho procesů a výhod. Paní Šárka Tinková získala naši důvěru od začátku.

Vladimír Perďoch

www.kozeneboticky.cz
Se Šárkou Tinkovou spolupracuji od spuštění svého marketingového projektu. I s malým rozpočtem dokáže připravit PPC reklamu v AdWords a Seznam Sklik takovým způsobem, že přiláká velkou část nových klientů v krátkém čase. StellaDigital nabízí kvalitní služby v oblasti internetového marketingu, seriózní a profesionální přístup. Mohu s radostí doporučit.

Ing. Tomáš Jelínek

marketingový a finanční poradce
Velká spokojenost především s nasazením Google nákupů. Oceňuji flexibilitu a trpělivost.

Ing. Andrea Kropáčová

www.znackovy-sport.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS