Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Fotogalerie > Osvědčení o absolvování vzdělávací akce IESOL, ISESOL: Get tested on real life English!

Osvědčení o absolvování vzdělávací akce IESOL, ISESOL: Get tested on real life English!

Zobrazuji položku č. 11 z celkem 32 položek v této galerii:

Osvědčení o absolvování vzdělávací akce IESOL, ISESOL: Get tested on real life English!
« Předcházející Potvrzení účasti na konferenci Moderní přístupy ve výuce jazyků  (zobrazit v plné velikosti)Certifikát z jazykové školy A School  (zobrazit v plné velikosti)Osvědčení o absolvování vzdělávací akce IESOL, ISESOL: Get tested on real life English!  (náhled aktuálně zobrazené položky)Certifikát z University of Cambridge, FCE a CAE Updates  (zobrazit v plné velikosti)Certifikát z University of Cambridge, FCE Speaking  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Petra Šolcová

Mgr. Petra Šolcová

britská vlajka
tlumočnice a překladatelka angličtiny, metodička a lektorka anglického jazyka — Tlumočení anglického jazyka se zaměřením na obchodní jednání, firemní prezentace a školení. Překlady z/do angličtiny. Kurzy angličtiny s důrazem na komunikaci. Též metodické kurzy pro lektory cizích jazyků. Praxe, výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 28 doporučení
Mobil: 775 301 308 ~ Email: petra@solcova.com ~ Web: www.solcova.com
Místo: Chvalkovice (Královéhradecký kraj) ~ Působnost: celý svět; výuka Královéhradecký, Pardubický a Liberecký kraj

2005 – 2016 © Robert Vlach a Mgr. Petra Šolcová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS