Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Mazáň > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér

Zobrazuji č. 2129 z celkem 29 doporučení prezentace Štefan Mazáň:
Vřele doporučujeme služby pana Štefana Mazáně. Při tvorbě grafiky pro náš e-shop prokázal svou kreativitu a profesionalitu. Na veškeré připomínky reagoval velmi rychle a spolehlivě. Jsme maximálně spokojeni a nemáme co vytknout.

Jakub Jindra

Popular computers s.r.o.
Pokud bych byl požádán o tip na grafika, tak bych doporučil pana Štefana Mazáně. Jeho tvorba má nápad a je čistá. V porovnání s návrhy, které nám prošly rukama, Štefan jednoznačně vede. Bez přehánění doporučuji.

Jiří Kadrnka

Internetový hobby receptář
www.ceskykutil.cz ~ jiri.kadrnka@ceskykutil.cz ~ 736 488 150
Děkuji za veškeré služby spojené s návrhem a následnou tvorbou mých nových www stránek. Spolupráce se Štefanem Mazáněm byla velmi příjemná ve všech ohledech. Byl velice vstřícný, milý a lidský. Pokud budu v budoucnu potřebovat další služby tohoto typu, nebudu váhat a opět se na pana Mazáně obrátím. Ještě jednou za vše moc děkuji. Štefana budu všude doporučovat, tak jako mi byl on sám doporučen.

Milan Holub

www.car-diagnostik.cz ~ servisrns510@seznam.cz ~ 774 242 412
Maximální spokojenost při tvorbě e-shopu pro Sweetcakes. Štefan zařídí a pomůže se vším. Pracuje jako by byl další společník ve firmě. Poradí, navrhne, zařídí, zorganizuje... Ze Štefana by si měly vzít všechny firmy příklad. Za mě velké doporučení!

Michael Neterda

www.sweetcakes.cz ~ neterdamichael@seznam.cz ~ 773 937 730
Pan Štefan Mazáň upravoval webové stránky našeho pensionu, aby fungovaly nejen pro počítač, ale i pro mobilní aplikace. Neměla jsem dobrou zkušenost s předchozím kodérem a tak jsem velice přivítala profesionální zdatnost pana Mazáně. Kromě výše uvedeného zadání bylo zapotřebí webové stránky ještě doladit tak, aby byly uživatelsky příjemné. Webové stránky dnes fungují ještě lépe, než jsem si vůbec dovedla představit. Služby pana Mazáně vřele doporučuji.

Marie Mašátová

majitelka pensionu Rosa v Praze 10 – Hostivař
www.rosapension.cz ~ marie@rosapension.cz ~ 271 751 263
Se Štefanem jsem měla možnost spolupracovat na několika projektech v oblasti webů a dalších věcí spojených s online prostředím. Práce byla vždy odvedena rychle a kvalitně. Vše, co je třeba udělat, Štefan laicky vysvětlí i naprostému amatérovi, takže víte, za co přesně platíte.

Urszula Fukalová

urszula.fukalova@gmail.com ~ 776 621 543
Pana Mazáně můžu maximálně doporučit, dosud jsem se nesetkal s vývojářem, který by dokázal tak rychle a efektivně pracovat s WP šablonami. Chválím spolehlivost, férový přístup a vlastní uvažování nad projektem.

Jan Duda

Pan Mazáň je empatickej a usměvavej ajťák!? Chápete to?!! Já to nechápu doteď!! Splní, co vám na očích uvidí, zároveň laskavě a s úsměvem na tváři vám vysvětlí, že některý vaše požadavky jsou úplně mimo, a vy nenásilně záhy pochopíte, že má vlastně pravdu. Taky za vámi rád a ochotně přijede osobně, aby s vámi dotáhnul maličkosti, které se po mailu prostě vyřešit nedají. Za mě jednička s hvězdičkou.

Michal Tesař

Managing Director and Recruitment Expert
Spolupracujeme na řadě webů a nemůžeme si stěžovat. Ceníme si, že vše jde hladce a nic není překážkou. Doporučuji!

Igor Kluziok

marketingová agentura
www.woxo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS