Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Táňa Ratajová

Táňa Ratajová

grafička a ilustrátorka se specializací na ručně malovaná loga, design webů a tiskovin

Táňa Ratajová
Táňa Ratajová - logo

Jsem všestranná umělkyně, designérka, ilustrátorka a fotografka – profesionálně se věnuji grafickému designu, digitální ilustraci a logotvorbě. Připravuji propagační materiály v čistém moderním designu a zároveň plné života. Jsem mladá a nadšená a proto i má práce má šťávu!

  • Loga – unikátní ručně malovaná (handmade) i klasická
  • Malované postavičky a maskoti – ručně kreslené postavičky převedené do digitální podoby, aby byly použitelné ve všech médiích
  • Propagační grafika – vizitky, letáky, dárkové poukazy, PFka, plakáty, úprava fotografií, webové a Facebook bannery, ikony na web, návrhy triček, webdesign aj.
  • Digitální ilustrace – hravé a kreativní malby, ilustrace do knih, návrhy tetování
  • Kresby – ručně kreslená svatební oznámení, kresby, malby, návrhy tetování

Zaměřuji se na zajímavý a funkční design. Do práce vnáším život nejen skrze tvorbu a grafické programy, ale také sama ze sebe. K tomu mi dopomáhá bohatá zkušenost z firem, kde jsem působila nejen jako grafička, ale také na pozici tiskařky, online marketérky a blogerky. Na veškerou mou tvorbu a projekty se podívejte na Taliesi.com.

Při práci využívám programy a aplikace společnosti Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat, Audition), a také CMS WordPress.

Mezi mé klienty patří mj. Drakkaria.cz, Vegatour, Dunross.cz.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Portfolio grafických prací:

Malované postavičky a maskotiMalované logo Duše v obrazechMalované svatební oznámeníGrafický návrh pro webové stránkyGrafický návrh pro reklamní webové bannery
Zobrazit všech 84 náhledů této galerie >

Malovaná loga a jejich výhody

Malované logo je detailnější než klasické logo. Nese v sobě umělecké handmade prvky, je prokreslenější a tvořené přesně tak, aby dostálo vašim potřebám a umělo je dobře prezentovat. Logo je rozmanité a nese v sobě svou specifickou esenci – zobrazuje základní prvek vašeho projektu ruku v ruce s mým nezaměnitelným kreativním umem.

Z papíru nakreslená loga přenáším do počítače a v grafickém programu je přetvářím do digitální moderní podoby tak, abyste je mohli pohodlně využít. Jedinečnost malovaných log osloví vaše zákazníky na první pohled.

Profesní úspěchy a milníky

  • 2015–dodnes, Projekt Creative Taliesi, na volné noze
  • 2015, Tiskárna svatebních oznámení Printia
  • 2012–2014, Data Design – reklamní a tiskové studio; zvýšení konverzí uživatelů v řádu stovek % na základě nově zvolené propagace a grafiky

Kontaktní informace

Táňa Ratajová
Horní 846/8
Bolatice (Moravskoslezský kraj)
747 23
Mobil:731 072 620
Email:ratajovatana@gmail.com
Web:taliesi.com
:04556984

Doporučení z první ruky

Táňu mohu jedině doporučit. Všechny moje vize ohledně banneru, loga i vizitek jsou přesně podle představ. Časově dokonale rychlé. Nemám jedinou výhradu. Už se těším na webové stránky. Pokud chcete originální, rychlé a profesionální služby, právě jste je našli!
Jana Krausová
Feeria

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS