Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Táňa Ratajová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Táňa Ratajová — grafička a ilustrátorka se specializací na ručně malovaná loga, design webů a tiskovin

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Táňa Ratajová:
Spolupráce s Taliesi je vždy velmi milá a inspirativní. Pro projekt Bad-Kitty vytvořila krásné logo i grafiku na letáky a plakáty. Její přístup byl vždy profesionální a její jednání milé a vstřícné. Do budoucna ji určitě oslovíme znovu s prosbou o spolupráci.

Klára Vodičková

majitelka
www.bad-kitty.cz
Táňu mohu jedině doporučit. Všechny moje vize ohledně banneru, loga i vizitek jsou přesně podle představ. Časově dokonale rychlé. Nemám jedinou výhradu. Už se těším na webové stránky. Pokud chcete originální, rychlé a profesionální služby, právě jste je našli!

Jana Krausová

Feeria
Dobrý návrh loga je jedna věc, ale teprve dobrá komunikace při následných úpravách a zapracovávání připomínek udělá z objednávky loga příjemný zážitek. A přesně takový jsem zažil s Creative Taliesi.

Radek Zeman

autor projektu Onlineschool.cz
onlineschool.cz
Taliesi je profesionálka každým coulem. Nejen, že to je milá a vstřícná osobnost se skvělým přístupem, ale její práce je vskutku prvotřídní kvality. Jsem velice vděčný, že má hudební činnost má logo vytvořené právě od ní a vřele ji vám všem doporučuji. V budoucnu Tali určitě rád opět oslovím s prosbou o spolupráci.

Martin Novotný

Dark Panther Studio
Táňa pro nás vytvořila brožuru, která propagovala naše služby. Její kreativita a vizuální zpracování finálního produktu nás doslova nadchly. Bez problému zpracovala všechny naše požadavky a vzájemná komunikace byla velmi příjemná. Rozhodně můžeme Táňu doporučit a těšíme se na další spolupráci.

Mike Gouteff

Dunross s.r.o.
Pro fotosoutěž jsme měli představu jednoduchého one-page webu. Během stavby webu jsme ale neustále zjišťovali, že bychom rádi přidali různé funkce, formulář, implementovali sociální sítě apod. Pro Táňu nebyl žádný náš požadavek problém, vše vždy do druhého dne fungovalo!

Kateřina Krejsová

Marketing specialist, Vegatour, s.r.o.
Táňa nám dělala logo, návrh vizitek a úvodní fotku na sociální sítě. Spolupráce je bezproblémová, s odvedenou prací jsme spokojeni a můžeme vřele doporučit každému, kdo hledá kvalitního, kreativního a spolehlivého grafika.

Marek Hervíř

HETRA Media
Spokojenost maximální. Návrh vizitek je originální a moc pěkný. Přístup paní Ratajové je vstřícný a profesionální. Moc děkuji a vřele doporučuji!

Květa Fialová

Masáže pro tělo i duši
Paní Ratajovou mohu jen vřele doporučit. Zaslala mi několik námětů, které vymyslela sama a nebyl pro ní problém použít ani mé vlastní návrhy. Je velmi ochotná a trpělivá a já moc děkuji za spolupráci.

Monika Křížková

Tvorbou slečny Ratajové jsem nadšený. Její návrhy jsou procítěné a velmi precizní. Dovolím si říct, že je to jediná grafička, které nejde o pouhý obchod, ale že do své tvorby vkládá duši – proto jsou její návrhy opravdová mistrovská díla.

Tomáš Lidický

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS