Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tereza Fousková > Uspořádané akce > Sedmiletka – vernisáž plakátů Tomáše Staudka

Sedmiletka – vernisáž plakátů Tomáše Staudka

Vernisáž plakátů k divadelním představením, které Tomáš Staudek vytvořil během své kariéry především pro spolek Napříc.cz a Profidivadlo fakulty informatiky MU.

Zobrazuji položku č. 13 z celkem 16 položek v této galerii:

Sedmiletka – vernisáž plakátů Tomáše Staudka
« Předcházející Večírek pro klienty společnosti Auma Experience v krásném kongresovém hotelu Jezerka na Vysočině  (zobrazit v plné velikosti)Večírek k uvedení kalendáře a sborníku Napříč postmoderním uměním v Café Práh u Galerie Vaňkovka  (zobrazit v plné velikosti)Sedmiletka – vernisáž plakátů Tomáše Staudka  (náhled aktuálně zobrazené položky)Multidataloď – vernisáž digitální grafiky na parníku spojená s večírkem pod širým nebem  (zobrazit v plné velikosti)Digital Masox – vernisáž matematických obrazů a počítačového umění studentů FIT VUT  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Tereza Fousková

Mgr. Tereza Fousková

produkční, organizátorka a koordinátorka eventů — Plánování a organizace eventů na míru s kompletním servisem: párty, openingy, setkání, festivaly, přednášky, dny otevřených dveří, zážitkové eventy… Blesková komunikace, spolehlivost a výtečné reference: OC Olympia, Krušovice, Starobrno, DHL aj.
Status: k vašim službám
Mobil: 773 676 944 ~ Email: tereza.produkce@gmail.com ~ Web: fouskova.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Mgr. Tereza Fousková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS