Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tereza Frantová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tereza Frantová — tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Tereza Frantová:
SIečnu Frantovou mohu jedině doporučit. Při tlumočení i překladu je zcela profesionální. Navíc je proaktivní a přemýšlí s vámi. Je flexibilní a rychle se orientuje i v komplexním obsahu sdělení.

Jan Smits

BDM Santerra Belgium
jan@santerra.be
Tereza Frantová s námi spolupracovala na překladech odborných statí a výzkumných projektů. Spolupráce byla bezproblémová, oceňujeme flexibilní přístup a zejména vysokou úroveň anglického jazyka v oblasti odborné terminologie.

Mgr. Tereza Skákalová, Ph.D.

Katedra speciální pedagogiky a logopedie PdF UHK
tereza.skakalova@uhk.cz
Tereza Frantová pro nás tlumočila ve výuce na kurzech flamenka, my i studenti jsme byli velmi spokojeni s její spoluprací s lektory, nadšeným přístupem a profesionálním projevem.

Elena Gordon

taneční škola Flamenkeria
flamenkeria.cz ~ info@flamenkeria.cz
Tereza Frantová pro nás překládala z českého do anglického jazyka výroční zprávu za rok 2014. Oceňujeme její včasné dodání i pečlivé provedení práce.

Mgr. Marek Uhlíř

ředitel organizace Cesta domů
Na základě velmi pozitivní zkušenosti mohu služby Terezy Frantové vřele doporučit, neboť nepochybuji, že jí předvedená úroveň tlumočnických dovedností a schopností zajišťuje budoucím zájemcům o spolupráci splnění všech jejich požadavků.

Martin Mezenský

Pražský studentský summit, Asociace pro mezinárodní otázky
Tereza pro nás tlumočila diskuzní setkání s názvem Náboženství a nacionalismus ve střední Evropě: Využívání a zneužívání náboženských hodnot v politice. Celý tlumočnický tým podle všech ohlasů odvedl skvělou práci.

Jakub Jirsa

Centrum pro studium politické filozofie, etiky a náboženství
S Terezou jsem měl možnost spolupracovat v rámci zážitkového kurzu první pomoci, na který nám překládala veškeré materiály a rovněž působila jako tlumočnice. Ocenil jsem zejména profesionální přístup ke klientům a angažovanost. Tereza se na tlumočení zjevně připravila předem, protože skvěle zvládala velmi specifickou slovní zásobu včetně velmi odborných termínů.

Ondřej Koudela

ředitel PrPom.cz
ondrej.koudela@prpom.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS