Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tereza Frantová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tereza Frantová — tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Tereza Frantová:
Tereza je skvělá, rychlá, bezchybná. Jednoznačně doporučujeme!

Olga Velíšková

Dyzajn market
www.dyzajnmarket.com
Se slečnou Terezou má naše společnost jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy nám vyšla vstříc, její překlady jsou rychlé a je s ní příjemné komunikovat. Tereza nám překládá španělské stránky společnosti Čezeta Motors. Zde oceňujeme i znalost dosti odborných technických termínů.

Lucie Smith

finanční ředitelka Čezeta Motors
www.cezeta.com ~ lucie@cezeta.com
Spolupráce s Terezou Frantovou probíhala při tlumočení z angličtiny do češtiny na workshopu amerického vizážisty Mykela Rennera v Praze. Paní Tereza odvedla skvělou práci. Konsekutivní překlad jí nečinil žádný problém. Nejednalo se o doslovný lámaný překlad slovíček, Tereza rovnou text převedla do klasické češtiny, jakoby s námi mluvila ona sama. Je přátelská a nemá problém komunikovat s publikem. Profesionální přístup, vřele doporučuji.

Sergey Bassarab

jednatel společnosti BASSARAB COMPANY s.r.o. Makeup Group
www.makeupgroup.cz ~ info@makeupgroup.cz
S Terezou jsme byli nad očekávání spokojeni. Je jednou z mála, která vnímá svou práci s citem a péčí pro klienta, je ochotná a odhodlaná klientovi pomoci svou službou tak, jak se v ČR již pomálo vídá. Tlumočnické služby jsme si objednali na poslední chvíli, nejednou jsme ji rušili ve volném čase v pozdních hodinách a přesto vždy zaujala velmi příjemný a profesionální přístup. Jednoznačně palec nahoru. Její služby můžeme s klidným svědomím doporučit všem :)

Veronika Čápová

Slečnu Frantovou mohu jedině doporučit. Při tlumočení i překladu je zcela profesionální. Navíc je proaktivní a přemýšlí s vámi. Je flexibilní a rychle se orientuje i v komplexním obsahu sdělení.

Jan Smits

BDM Santerra Belgium
jan@santerra.be
S Terezou jsem měl možnost spolupracovat v rámci zážitkového kurzu první pomoci, na který nám překládala veškeré materiály a rovněž působila jako tlumočnice. Ocenil jsem zejména profesionální přístup ke klientům a angažovanost. Tereza se na tlumočení zjevně připravila předem, protože skvěle zvládala velmi specifickou slovní zásobu včetně velmi odborných termínů.

Ondřej Koudela

ředitel PrPom.cz
ondrej.koudela@prpom.cz
Tereza Frantová s námi spolupracovala na překladech odborných statí a výzkumných projektů. Spolupráce byla bezproblémová, oceňujeme flexibilní přístup a zejména vysokou úroveň anglického jazyka v oblasti odborné terminologie.

Mgr. Tereza Skákalová, Ph.D.

Katedra speciální pedagogiky a logopedie PdF UHK
tereza.skakalova@uhk.cz
Mgr. Eva Volenová
Díky tomu, že je Tereza Frantová moje kolegyně, jsem měla mnoho příležitostí posoudit kvalitu jejího tlumočení i překladů. Vždy je skvěle připravená a bez výjimky odvádí precizní práci. Navíc je vstřícná, milá a při tlumočení působí klidně a profesionálně. Obrátíte-li se na Terezu s překladem či tlumočením, budete rozhodně v dobrých rukou.

Mgr. Eva Volenová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny
Tereza Frantová pro nás tlumočila ve výuce na kurzech flamenka, my i studenti jsme byli velmi spokojeni s její spoluprací s lektory, nadšeným přístupem a profesionálním projevem.

Elena Gordon

taneční škola Flamenkeria
flamenkeria.cz ~ info@flamenkeria.cz
Tereza Frantová pro nás překládala z českého do anglického jazyka výroční zprávu za rok 2014. Oceňujeme její včasné dodání i pečlivé provedení práce.

Mgr. Marek Uhlíř

ředitel organizace Cesta domů
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS