Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Chalupa

Mgr. Tomáš Chalupa

publicista a novinář

Mgr. Tomáš Chalupa

Autorské texty pro tiskoviny a web jako nezávislý publicista, novinář a bloger — originální a čtivé články, zprávy, aktuality a komentáře, vtipné glosy, fejetony, rozhovory, reportáže aj. Široké spektrum zájmů a témat: společnost, politika, zahraniční události, historie (zejména 2. sv. válka), zajímavosti, záhady, umění…

Odborné vzdělání v oboru žurnalistika a sociologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Bohatá předchozí publicistická praxe v tištěných médiích jako redaktor týdeníků 5+2 dny, Sedmička, šéfredaktor Olomouc Magazine. V současnosti tvořím především texty pro weby, jsem stálý redaktor serverů Radiodixie.cz a dalších. Ghostwriting a editace e-booků.

Trojnásobný držitel ocenění za 2. místo v literárních soutěžích Univerzity Palackého, a taktéž za 2. místo v literární soutěži portálu Na volné noze.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Tomáš Chalupa
Wurmova 7
Olomouc
779 00
Mobil:737 772 953
Email:chalupat@post.cz
Facebook:Facebook snaut1
DIČ:CZ8007315723

Doporučení z první ruky

Tomáš Chalupa pro náš web píše zajímavosti z historie, techniky, kosmonautiky, ale i články o tom, jaké problémy mají moderní otcové nebo jak vidí chlap vztahy se ženami. Vtipně, výstižně a s velkým přehledem. Nebojí se být ostrý a kontroverzní. Dodržuje termíny a nezapomíná uzávěrky, takže jsem s ním spokojena po všech stránkách.
Michaela Čapková
šéfredaktorka webu Prochlapy.cz

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS