Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Chalupa

Mgr. Tomáš Chalupa

publicista a novinář

Mgr. Tomáš Chalupa

Autorské texty pro tiskoviny a web jako nezávislý publicista, novinář a bloger — originální a čtivé články, zprávy, aktuality a komentáře, vtipné glosy, fejetony, rozhovory, reportáže aj. Široké spektrum zájmů a témat: společnost, politika, zahraniční události, historie (zejména 2. sv. válka), zajímavosti, záhady, umění…

Odborné vzdělání v oboru žurnalistika a sociologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Bohatá předchozí publicistická praxe v tištěných médiích jako redaktor týdeníků 5+2 dny, Sedmička, šéfredaktor Olomouc Magazine. V současnosti tvořím především texty pro weby, jsem stálý redaktor serverů Radiodixie.cz a dalších. Ghostwriting a editace e-booků.

Trojnásobný držitel ocenění za 2. místo v literárních soutěžích Univerzity Palackého, a taktéž za 2. místo v literární soutěži portálu Na volné noze.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Tomáš Chalupa
Wurmova 7
Olomouc
779 00
Mobil:737 772 953
Email:chalupat@post.cz
Facebook:Facebook snaut1
DIČ:CZ8007315723

Doporučení z první ruky

Tomáš Chalupa je autor, který se umí připravit. Ví, na co se zeptat. Texty píše promptně a především je dodává včas a dle zadání. Je zodpovědný a vždy má vstřícný přístup. Píše pro náš časopis Reportáže z průmyslu od března a je jedním z našich nejlepších redaktorů. Je na něm vidět, že ho psaní opravdu baví. Je radost s ním spolupracovat.
Lucie Jordanová
vedoucí redakce Amazing Media, s.r.o.

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS