Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Haimann > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Haimann — publicista, copywriter a obsahový stratég

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Haimann:
Tomáš Haimann je členem našeho externího novinářského týmu téměř rok. Tomáš vždy perfektně splní zadání, stejně tak i deadline zakázky. Dokáže zpracovat i velmi specializovaná a odborná témata, jelikož se na vše vždy pečlivě připravuje. Skvělou zkušenost s Tomášem máme i co se týče rozhovorů s odborníky po telefonu, ale také na osobních schůzkách. Tomáš je vždy velmi profesionální, za což mluví výsledky jeho práce, kterou velmi oceňujeme.

Markéta Hrnčířová

Content & Production Manager
www.mediaplanet.com
Spolupráce s panem Tomášem Haimannem byla velice profesionální. Tomáš dokáže jako copywriter vystihnout podstatu a účel textu. V tak specifickém oboru, jako jsou hry, je velmi těžké vybalancovat jazykovou korektnost a styl, který odpovídá nátuře hry. V našem případě, kdy tvoříme hru, kde je humor a nadsázka, a to vše ve fantasy prostředí, je to obzvláště náročné. Tomáš se stylu přizpůsobil a příběhové texty i pravidla nám výborně zredigoval.

Jiří Mikoláš

CEO Notre Game s.r.o.
Tomáš Haimann vypracovával pro Rádio Junior texty pro rubriku „Zapiš si to za uši“. Přicházel s originálními nápady a forma zpracování odpovídala potřebám našeho vysílání, které je v mnoha ohledech specifické, protože cílí na děti do 12 let. Tomáš vždy dodržel termín odevzdání textů a byl ochotný na základě našich požadavků provést případné další korektury. Tomáš chodil také jako host do vysílání, na které se vždy pečlivě připravil.

Ing. Šárka Fenyková

šéfredaktorka a moderátorka ČRo Junior
www.rozhlas.cz
Tomáš je přesně ten typ člověka, se kterým je radost spolupracovat. Když mu dáte zadání, tak se do něj tak ponoří, že vám doručí výsledek nad vaše očekávání. Výstupy od Tomáše jsou něco, co by mělo být standardem u všech autorů textu. Jenže takových tu moc není, proto budu vždycky volit jeho.

Jan Marcinek

copywriter
www.kryspin.net
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS