Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Hrabec

Tomáš Hrabec

webový grafik a UX designér

Tomáš Hrabec
Tomáš Hrabec - logo

Nabízím profesionální user experience design (UX) pro webové stránky zaměřené na uživatelskou přívětivost. Dnešní webdesign by neměl být jen moderní a hezký, ale měl by být také funkční a klientovi nabídnout zážitek.

U většiny svých prací provádím uživatelské testování. Díky tomu jsou grafické návrhy webu bez velkých nedostatků a šetří prostředky vynaložené na kodéry při několikanásobném zbytečném předělávání kódu.

Za 9 let praxe mám stovky realizovaných zakázek: od logotypů, až po webdesign e-shopů na míru nebo portálových řešení. Ty nejlepší projekty najdete v referencích. Plánujete nový web nebo korporátní design firmy? Napište mi a společně vymyslíme pro vás vhodné a funkční řešení.

Galerie:

Pilates PRO - webdesignWebdesign pro dortykarvina.czBeauty salon MiraclesRe-design e-shopu gold hairLahůdky Slunko
Zobrazit všech 43 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tomáš Hrabec
Business Gate
Poštovní 615/9
Karviná – Fryštát (Moravskoslezský kraj)
733 01
Mobil:720 518 836
Email:tomas@tomashrabec.cz
Web:tomashrabec.cz
:29383439
DIČ:CZ29383439

Doporučení z první ruky

Perfektní komunikace a profesionální přístup. Nikdy nezklamal a dokázal i nemožné věci (například vyrobit a dodat reklamní banner v pátek odpoledne během dvou hodin). Mohu služby pana Hrabce jen doporučit. 100% spokojenost!
Kateřina Bojtošová

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS