Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Křivánek

Tomáš Křivánek

tvůrce webů, e-shopů a internetových aplikací

Tomáš Křivánek

Tvorba www stránek od jednoduchých řešení po spletité portály s vlastním redakčním systémem (WordPress, Drupal, Joomla)e-shopy (PrestaShop, OpenCart). Grafické návrhy webů, programování, SEO, správa webů, webhosting, internetový marketing, PPC reklama aj.

Profesní důraz na komplexní servis a spokojenost zákazníka. Odborná praxe od roku 2000 a desítky realizovaných webů: NikiSki.cz, Sinteo.cz, Řetězová kola Tsubaki, Báječná svatba, Jazyková škola Lexis, PostKom České Budějovice, Spectrum Nábytek, Frezia Fleur aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Web pro Eco Power EnergyLidé&HORY – časopis pro horolezce a milovníky hor, lezeníWeb pro německého výrobce zubních náhrad Rehadent GmbHTvorba e-shopu pro prodejce lyží Nikiski.czWeb pro přední svatební agenturu Báječná svatba
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Vybrané reference

Technologie

  • PHP
  • Nette
  • MySQL
  • Java

Kontaktní informace

Tomáš Křivánek
Jindřišská 5
Praha 1
110 00
Mobil:603 801 370
Email:tomas@krivanek.eu
Web:www.krivanek.eu
Facebook:Facebook tvorba.webu.eshopu.seo.marketing
Google+:Google+ krivanekeutomas
LinkedIn:LinkedIn tomaskrivanek

Doporučení z první ruky

Spolupráce s panem Křivánkem je pro naši školu jak příjemná, tak užitečná, a tak ho s radostí mohu doporučit. Nevíme, jak to dělá, ale díky němu nepotřebujeme platit za internetové kampaně a přesto se zobrazujeme na předních pozicích ve vyhledávačích na některá pro nás důležitá klíčová slova. Pomohl nám společně s paní grafičkou vytvořit webové stránky, se kterými jsme moc spokojeni, včetně administrativního rozhraní, se kterým nás těší pracovat. Cokoli jsme kdy potřebovali, tak aktivně řešil a co bylo řešitelné, tak k naší spokojenosti vyřešil. Také je nám blízká jeho osobní srdečnost a vstřícnost a ochota hovořit s námi „IT laiky“. Tuhle trpělivost a snahu vysvětlit vše co nejsrozumitelněji jsme rozhodně v době tvoření webu velice potřebovali. A nakonec určitě oceňujeme cenu jeho služeb, která nám po zkušenosti s jinými dodavateli připadá konečně přijatelná a pro nás dostupná. Takže moc děkujeme a doufáme v dlouhodobé pokračování spolupráce :)
Daniela Pechačová
ředitelka jazykové školy

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS