Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Křivánek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Křivánek — tvůrce webů, e-shopů a internetových aplikací

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Tomáš Křivánek:
Moc děkuji za ochotu a vyřešení modernizace našich webových stránek. Vše proběhlo dle našich představ, pana Křivánka mohu maximálně doporučit!

Jiří Vojkůvka

realitní makléř
www.rkavion.cz ~ 724 509 263
Doporučuji tímto veškeré služby pana Tomáše Křivánka. Jeho práce v oboru tvorby a správy webů jsou naprosto profesionální, nápadité a především v souladu s nejnovějšími procesy a trendy. Jeho práce garantuje perfektní optimalizace v požadovaném prostředí, což je jedna z nejdůležitějších podmínek v tomto segmentu. Spolupracuji s panem Křivánkem již spoustu let a vždy odvedl perfektní práci – jak při základní tvorbě webu, tak i při jeho pozdějších úpravách a především optimalizacích. Jeho oborové znalosti mi pomohly rozhodnout se, jakou cestou se v tvorbě webu vydat, což přineslo požadované obchodní výsledky. Spolupráci s panem Křivánkem upřímně velice doporučuji.

Ladislav Uldrich

Elektro Uldrich spol. s r.o.
S panem Křivánkem spolupracujeme skoro 2 roky, je to profesionál, který své práci rozumí. Každý problém řeší bez urgencí a sám přichází s nápady na zlepšení a lepší propagaci firmy. Výrazně nám pomohl s optimalizací naší webové stránky. Práci s ním doporučuji.

Yveta Kenety

Contra Praha, komunikace & obchod
Pana Křivánka mohu jen doporučit. Dal jsem na kladné recenze a nelituji. Vše proběhlo tak jak má být, je to profesionál ve svém oboru a těším se na další spolupráci.

Jan Šantín

provozovatel eshopu Spiritobchod.cz
www.spiritobchod.cz ~ obchod@spiritobchod.cz ~ 603 501 236
Firmu pana Tomáše Křivánka mohu vřele doporučit. Za skvělé spolupráce vznikl pro naše kamenné knihkupectví e-shop. Kontakt jsme našli na základě doporučení na internetu a nelitujeme. Spolupráce je příjemná, vstřícná, termíny dodrženy, vše trpělivě vysvětleno.

Daniela Pajasová

vedoucí knihkupectví
www.novabrana.cz ~ info@novabrana.cz ~ 737 905 784
Panu Křivánkovi děkujeme za spolupráci v oblasti tvorby webových stránek a SEO optimalizace. Jsme velmi spokojeni s kvalitou provedených služeb za rozumné ceny. Jeho služby jsou více než kvalitní.

Tomáš Fejfárek

jednatel
www.tf-voziky.cz
S panem Tomášem Křivánkem naše obec spolupracuje již od roku 2002. S jeho službami a servisem jsme spokojeni. Panu Křivánkovi vždy záleželo, aby náš web byl spolehlivý a poskytoval kvalitní a jasné informace. Nyní jsme dokončili upgrade našich webových stránek na redakční systém WordPress.

Tomáš Pipota

obec Hradištko
www.hradistko.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS