Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Matonoha > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor

Zobrazuji č. 7180 z celkem 81 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Matonoha:
Máme několik webů, na kterých jsme pracovali s někým jiným, a proto můžu porovnávat. Pan Matonoha předčil má očekávání a i když jsme komunikovali na dálku, bylo vše perfektně udělané podle našich představ. Komunikace probíhala flexibilně a web byl zpracován v požadovaném termínu. Pan Matonoha je velice ochotný a pomohl i v různých dalších záležitostech po spuštění webu. Doporučuji.

Gabriela Ryčková

www.enzymoterapie.com
Jako společnost působící v oblasti IT jsme měli od počátku vysoké nároky na celkové zpracování nového webu. Pro obrovské možnosti flexibility i dalšího růstu webových stránek jsme požadovali profesionálně vytvořenou šablonu na redakčním systému WordPress. S panem Matonohou byla spolupráce po všech stránkách na vysoké úrovni. Jeho zkušenosti jsme ocenili zejména v oponování technického řešení jednotlivých částí webu, mnohdy pak výsledek předčil očekávání. Spolupráci všem doporučuji.

Ing. Jiří Doležel

ředitel podpory společnosti MELZER, spol. s r.o.
www.melzer.cz ~ jiri.dolezel@melzer.cz ~ 602 529 938
S panem Matonohou byla spolupráce na mých webových stránkách bez problémů. Líbila se mi komunikace a slušnost. Firmu Matosoft mohu doporučit.

Petra Ernyeiová

www.petra-ernyei.cz ~ petra.ernyei@gmail.com ~ 777 088 089
S panem Matonohou jsme začali spolupracovat na novém webu společnosti Krásná paní s.r.o. Spolupráce probíhala od začátku až doposud velmi dobře, jsme velmi spokojeni s jeho službami, profesionální a rychlou komunikací a kvalitou. Velice Tomášovi tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Žofie Kanyzová

Krásná paní s.r.o.
www.krasnapani.cz
Myslel jsem si, že po dodání podkladů bude hračka poskládat z nich webové stránky. Pan Matonoha byl 3. v pořadí a první co to dal dohromady. Děkuji!

František Vyštejn

www.rewood.cz ~ rewood@email.cz
Na spolupráci s panem Matonohou oceňujeme jeho profesionální přístup a také dostatek zkušeností, které při své práci prakticky zúročuje a umí poradit při řešení problémů. Jednání s ním je jasné a konstruktivní a na dohodu s ním se můžeme spolehnout. Rádi s ním budeme i nadále spolupracovat.

Ing. Jarmila Nováková

OLTIS Group
www.oltisgroup.cz
Firmu Matosoft mohu jen doporučit. V předchozí praxi jsem spolupracovala s velkými IT dodavateli, i malými agenturami. Musím ale říci, že flexibilita, rychlost dodávek a také profesionalita jsou u pana Matonohy na výborné úrovni, mnohdy lepší než u velkých IT firem. Rozhodně chceme s panem Matonohou spolupracovat i nadále na dalších projektech.

Michaela Kynclová

CEO ve Specialisté na odpovědnost
www.nablbost.cz ~ michaela.kynclova@nablbost.cz ~ 604 294 804
Se službami firmy Matosoft jsme velmi spokojení – z hlediska komplexnosti služeb, vytvoření návrhu stránek včetně grafiky, rychlosti, profesionality a úrovně zaškolení. Také jsme ocenili rychlý přístup, když nám něco spěchalo. Možnost si sami editovat webové stránky je pro nás velmi užitečná, protože nám zcela odpadá prodleva mezi naším zadáním a editací stránek přes prostředníka. Už po prvním zaškolení pro nás nebyl problém zvládat základní editaci stránek. Celkově můžeme firmu Matosoft doporučit.

Martin Bogumský

SPL Bohumín
www.spl-bohumin.cz
Pana Matonohu jsme si pro tvorbu nových webových stránek vybrali na základě referencí a seznámení se s webovými stránkami, které již realizoval, a které byly pro nás zajímavé. Společné začátky a hledání té nejlepší cesty akceptovatelné oběma stranami z počátku nebyly úplně jednoduché. Snaha pana Matonohy pochopit záměr a potřeby školy na vzhled ale i provoz stránek však nakonec vedla k tomu, že pan Matonoha vytvořil web, který splnil naše očekávání. V průběhu realizace stránek dokázal reagovat na podněty školy, které zvládl zpracovat tak, aby parametry webových stránek odpovídaly dnešní moderní době, ale i specifikům klientů školy, mj. uživatelům školních webových stránek. Ze zpětné reakce uživatelů – mj. žáků, jejich rodičů, kontrolních úřadů i zaměstnanců školy jsou webové stránky velmi pozitivně hodnoceny.

Mgr. Martina Michalíková

ředitelka školy
www.sluch-ol.cz
S panem Matonohou jsem měl možnost spolupracovat na různých webech již v minulosti, zpočátku jsem u něj objednával menší úpravy již funkčních webů. Vzhledem k tomu, že svou práci odváděl dobře, byl jsem spokojen, a proto jsem ho pozval do výběrového řízení na realizaci nového webu organizace Maranatha. Po zhodnocení nabídek jsme u něj nakonec s důvěrou stavbu webu zadali. Web jsme chtěli postavit na míru s funkcemi, které nám vyhovují. Tým Matosoftu všechny naše představy zapracoval, současně nám ale také dal řadu dobrých doporučení, které jsme ve většině případů zohlednili. Pokud někdo hledá spolehlivou firmu se zkušenostmi na WordPressu, společnost Matosoft mohu doporučit.

Tomáš Chmel

ředitel
www.maranatha.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS