Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Močička > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Močička — grafický designér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Tomáš Močička:
Robert Vlach
Tomáš Močička počeštil a opravil komiksový font, který používáme na tiskovinách portálu Na volné noze. Na mou poptávku reagoval velice vstřícně dobrou cenou i termínem dodání. Obojí do puntíku splnil, přestože práce byla náročnější, než původně očekával, a cenu nedopatřením kalkuloval pro plátce DPH, čímž se připravil o část odměny. Vážím si lidí, kteří jsou schopni dodržet dané slovo i za takových podmínek a Tomáš Močička si tím získal můj respekt. Komunikace z jeho strany byla bezchybná a dodané dílo rovněž. S výsledkem spolupráce jsem byl velmi spokojen.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Tom pro naše studio nafotil několik zakázek jako externí spolupracovník. Vždy se jednalo o focení v náročném prostředí přímo u klienta. Se spoluprácí jsme byli maximálně spokojeni a oceňujeme Tomův cit pro kompozici, profesionální úpravu snímků a krátkou dodací lhůtu.

Eva Krchová

trifidi.cz
Toma jsem našel a zkontaktoval právě přes portál Na volné noze. Realizoval pro mé klienty několik propagačních materiálů. Úroveň komunikace a výstupy jeho práce mne přesvědčily, že Tom je skutečný profesionál, na kterého se v případě nových zakázek podobného typu nebudu váhat znovu obrátit. Graficky kvalitní řešení, krátké dodací lhůty a konzultace možných řešení - to je spolupráce s externím grafikem dle mého gusta.

Michal Kubín

marketingový konzultant
Sháněli jsme grafika na vypracování firemní identity (letáky, web, ppt šablony, logo atp.) a kolega nám doporučil Tomáše. Velmi nás zaujalo jeho portfolio a jeho přístup k řešení úkolu - rychle pochopil, kdo jsme a co chceme. Spolupracovali jsme dříve se dvěma jinými grafiky, ale vždy byl problém v nalazení se na stejnou vlnu nebo byli velmi drazí. V případě Tomáše vše fungovalo velmi dobře a v 2-3 iteracích jsme se dostali k řešení, které nám sedělo a bylo za rozumnou cenu. Jednou větou - když budeme potřebovat další grafiku, určitě se obrátíme na Tomáše. Líbí se nám jeho styl, spolupráce je jednoduchá a bezproblémová, cena rozumná.

Jan Mikšáko

www.ententee.com ~ jan.miksatko@ententee.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS