Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Suchomel

Tomáš Suchomel

realitní specialista pro Jihomoravský kraj se zaměřením na prodej komerčních realit

Tomáš Suchomel
Tomáš Suchomel - logo

Nabízím profesionální realitní služby v oblasti prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí se specializací na prodej komerčních realit. Pomohu vám s naceněním i úpravou nemovitostí před samotným prodejem včetně tvorby profesionálních fotografií a videa. V rámci svých služeb nabízím také právní a realitní poradenství.

Kladu důraz na kvalitní prezentaci a marketing (online i offline) – velký počet realitních serverů, realitní časopisy a ostatní marketingové nástroje zvyšují poměr poptávky na nemovitost. Také díky tomu prodám či pronajmu přes 70 % nemovitostí do 1 měsíce. Úspěšnost mám 3,5 prohlídky na jednu rezervaci.

Studoval jsem Ekonomii na Mendelově univerzitě v Brně a v realitách se pohybuji od roku 2007, kdy jsem jako spoluzakladatel rozjel úspěšnou realitní společnost VITOM. Během své praxe jsem realizoval přes 300 realitních případů pod vlastním jménem a jsem rovněž autorem vzdělávacích materiálů Realitní kuchařka, Jak efektivně pronajímat nemovitostProcesy zakázky. Věnuji se také vzdělávání začínajících makléřů v oblasti obchodu a realitních procesů.

Zajišťoval jsem prodej developerských projektů jako Zaječí hora, Rezidence Rybářská, Live Up (92 nových bytů), Ventura, Duo rezidence, Rezidence slepá aj. U těchto zakázek jsem mj. působil jako dispoziční a cenový poradce a zpracovával jsem kompletní marketingovou komunikaci včetně vizualizací projektu a webu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; specializace na Brno a okolí 30 km

Kategorie katalogu:

Fotografie nemovitostí před a po úpravě k prodeji:

Nemovitost upravená k prodejiNemovitost upravená k prodejiNemovitost k prodeji před úpravouNemovitost k prodeji před úpravou

Kontaktní informace

Tomáš Suchomel
Vídeňská 18b
Brno
602 00
Mobil:774 415 441
Email:tomas.suchomel@vitom.cz
Web:www.realitni-kancelar-brno.cz/makler/suc…
:74415506

Doporučení z první ruky

Dobrý večer, pane Suchomele, doporučili jsme Vás, protože jsme byli s Vaší RK opravdu spokojeni – profesionální přístup, příjemné vystupování a hlavně: netlačili jste nás do ničeho jako jiné RK! Respektovali jste naše přání a požadavky a bylo na Vás spolehnutí. Pokud budeme mít příležitost, velmi rádi Vás znovu doporučíme.
Helena Valová

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS