Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Suchomel

Tomáš Suchomel

realitní specialista pro Jihomoravský kraj se zaměřením na prodej komerčních realit

Tomáš Suchomel
Tomáš Suchomel - logo

Nabízím profesionální realitní služby v oblasti prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí se specializací na prodej komerčních realit. Pomohu vám s naceněním i úpravou nemovitostí před samotným prodejem včetně tvorby profesionálních fotografií a videa. V rámci svých služeb nabízím také právní a realitní poradenství.

Kladu důraz na kvalitní prezentaci a marketing (online i offline) – velký počet realitních serverů, realitní časopisy a ostatní marketingové nástroje zvyšují poměr poptávky na nemovitost. Také díky tomu prodám či pronajmu přes 70 % nemovitostí do 1 měsíce. Úspěšnost mám 3,5 prohlídky na jednu rezervaci.

Studoval jsem Ekonomii na Mendelově univerzitě v Brně a v realitách se pohybuji od roku 2007, kdy jsem jako spoluzakladatel rozjel úspěšnou realitní společnost VITOM. Během své praxe jsem realizoval přes 300 realitních případů pod vlastním jménem a jsem rovněž autorem vzdělávacích materiálů Realitní kuchařka, Jak efektivně pronajímat nemovitostProcesy zakázky. Věnuji se také vzdělávání začínajících makléřů v oblasti obchodu a realitních procesů.

Zajišťoval jsem prodej developerských projektů jako Zaječí hora, Rezidence Rybářská, Live Up (92 nových bytů), Ventura, Duo rezidence, Rezidence slepá aj. U těchto zakázek jsem mj. působil jako dispoziční a cenový poradce a zpracovával jsem kompletní marketingovou komunikaci včetně vizualizací projektu a webu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; specializace na Brno a okolí 30 km

Kategorie katalogu:

Fotografie nemovitostí před a po úpravě k prodeji:

Nemovitost upravená k prodejiNemovitost upravená k prodejiNemovitost k prodeji před úpravouNemovitost k prodeji před úpravou

Kontaktní informace

Tomáš Suchomel
Vídeňská 18b
Brno
602 00
Mobil:774 415 441
Email:tomas.suchomel@vitom.cz
Web:www.realitni-kancelar-brno.cz/makler/suc…
:74415506

Doporučení z první ruky

S panem Suchomelem a panem Mejzlíkem jsem se poprvé setkal na obchodním jednání ohledně správy a pronájmu mého bytového domu. Příjemné jednání na úrovni zkušených makléřů, reálná nabídka odpovídající současnému trhu práce s nemovitostmi v daném místě a čase a především pocit jistoty, že právě tito pánové jsou pro mně tou potřebnou jistotou, svěřit majetek do zodpovědných rukou. Po více než roce správy nemovitosti firmou VITOM jsem spokojen, že jsem zvolil správně, ostatně fakta hovoří za ně: dům plný spokojených, bydlících nájemníků, všude čisto, vše funguje jak má. Smluvní podmínky jsou perfektně dodržovány a já se zapomínám zeptat, jestli je vše v pořádku a když si vzpomenu, tak od pánů Suchomela a Mejzlíka slyším, nestarejte se, od toho jsme tady my. A o to přeci majiteli nemovitosti přece jde. Příjemná je i ta skutečnost, že se z nás stávají přátelé, kteří si jeden druhého váží a uznávají i po lidské stránce, což je v dnešní uspěchané době neobvyklé.
Ing. Milan Jaslovský
Kaczer a.s.

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS