Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Suchomel > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Suchomel — realitní specialista pro Jihomoravský kraj se zaměřením na prodej komerčních realit

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Tomáš Suchomel:
S panem Suchomelem a panem Mejzlíkem jsem se poprvé setkal na obchodním jednání ohledně správy a pronájmu mého bytového domu. Příjemné jednání na úrovni zkušených makléřů, reálná nabídka odpovídající současnému trhu práce s nemovitostmi v daném místě a čase a především pocit jistoty, že právě tito pánové jsou pro mně tou potřebnou jistotou, svěřit majetek do zodpovědných rukou. Po více než roce správy nemovitosti firmou VITOM jsem spokojen, že jsem zvolil správně, ostatně fakta hovoří za ně: dům plný spokojených, bydlících nájemníků, všude čisto, vše funguje jak má. Smluvní podmínky jsou perfektně dodržovány a já se zapomínám zeptat, jestli je vše v pořádku a když si vzpomenu, tak od pánů Suchomela a Mejzlíka slyším, nestarejte se, od toho jsme tady my. A o to přeci majiteli nemovitosti přece jde. Příjemná je i ta skutečnost, že se z nás stávají přátelé, kteří si jeden druhého váží a uznávají i po lidské stránce, což je v dnešní uspěchané době neobvyklé.

Ing. Milan Jaslovský

Kaczer a.s.
Dobrý večer, pane Suchomele, doporučili jsme Vás, protože jsme byli s Vaší RK opravdu spokojeni – profesionální přístup, příjemné vystupování a hlavně: netlačili jste nás do ničeho jako jiné RK! Respektovali jste naše přání a požadavky a bylo na Vás spolehnutí. Pokud budeme mít příležitost, velmi rádi Vás znovu doporučíme.

Helena Valová

S realitní kanceláří VITOM jsem se setkal již před několika lety při pronájmu našeho volného bytu a zanechala ve mne dobrý dojem. Tenkrát jsme nakonec pronájem realizovali, shodou okolností s jinou, nejmenovanou realitkou, jejíž jednání byla pro mne dost otřesná zkušenost. Když jsme koncem minulého roku nabízeli pronájem znovu volného bytu, oslovil jsem opět VITOM. Nejenže si mne po těch téměř pěti letech pamatovali, ale poskytli mi v podání makléřky slečny Masarykové tak skvělý servis, že jsem byl rád, jak příjemně tentokrát celá záležitost proběhla. Takže příště bude volba asi jasná!

Dušan Filko

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS