Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Vachuda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Vachuda alias lVlorf3us — logotvůrce

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Tomáš Vachuda:
Rád bych poděkoval Tomášovi za návrh loga pro můj blog. Bylo to v rámci soutěže, kam se přihlásilo více jak 30 různých návrhů. Tomáš se jako jeden z malá k návrhu postavil opravdu jako profesionál. Už jeho první návrh byl vlastně finální a nakonec i vítězný. Doporučuji Tomáše Vachudu všem zájemcům o nové logo společnosti nebo i osobní. Je to prostě machr na loga.

Petr Kouba

Pan Vachuda je prostě „TOM“. T = TRPĚLIVÝ. S klidem profesionála reagoval na mé laické otázky, proč to je tak, a ne jinak. O = OCHOTNÝ. Velmi ochotně dodělával a předělával návrhy mého loga, obratem zasílal další soubory s vizualizacemi či jinými formáty. M = MACHR. Ne ten namistrovaný frajírek, ale pokorný profík, který ví, co dělá, evidentně ho to baví a je v tom dobrý.

Roman Věžník

Jan Kyzlink
S Tomem jsem spolupracoval na několika projektech, kdy on navrhoval logo a já následně vytvořil webovou prezentaci. Spolupracuji s ním hlavně proto, že dokáže nad zadáním přemýšlet, správně se ptát a přinášet zajímavé nápady. Výsledná loga pak mají svoji osobitost a nejsou jen tak překreslená podle aktuálních trendů. Jeho návrhy si drží vysokou kvalitu zpracování, grafického cítění a jsou dodány s vizualizací loga na různých místech, což ocení nejeden klient. Samozřejmostí je aktivní přístup, bezproblémová komunikace a dodržené termíny.

Jan Kyzlink

UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS