Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vendula Klabusay Martinovská

Mgr. Vendula Klabusay Martinovská

redaktorka a moderátorka TV pořadů a videoprojektů

Mgr. Vendula Klabusay Martinovská

Jako profesionální redaktorka a moderátorka se zkušenostmi z TV a mnoha videoprojektů se postarám o co nejlepší výsledek vašich video počinů, a to od A do Z:

  • redaktorská činnost – navrhnu vhodná témata pro natáčení; vyhledám, zkontaktuji a vše vykomunikuji s respondenty; získám informace k jednotlivým tématům a natočený materiál zpracuji do podoby výsledné reportáže
  • moderování – s lehkostí a šarmem provedu diváky vaším pořadem; umím improvizovat; vím, jak se pohybovat před kamerou, co dobře vypadá a čemu se naopak vyhnout; vkusně se obleču a nalíčím…
  • příprava scénáře – naváži bezproblémovou spolupráci s vaším kameramanem a ostatními členy štábu

Důležité zkušenosti jsem nasbírala jako redaktorka a moderátorka mnoha pořadů v TV Public a během práce v PR agentuře Stance Communications. V roce 2011 jsem vyhrála náročné výběrové řízení na pozici redaktorky a moderátorky pořadů Akademie věd ČR. Také jsem vystoupila v živém vysílání pořadu Sama doma na ČT 1. Další reference viz níže.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a blízké okolí

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

  • TV pořadyVčera, dnes a zítra (společensko-kulturní zpravodajství), Otevřené dveře (pořad věnovaný zajímavým projektům a alternativním společenským kulturám), Prkna svět (čtrnáctideník z divadelního prostředí), Sportfile (sportovní reality show) aj.
  • videoprojekty pro PR agenturu Stance Communications, s.r.o.Pejsek Zoubek (scenáristka, redaktorka a moderátorka 3 edukačních videí projektu VZP ČR), Nemoc nemá moc (3 edukační videa v rámci projektu RBP ZP)
  • moderovánímagazín Playhit (moderátorka měsíčních přehledů herních novinek)

Ukázková videa

Moderování reportáže Jak se oblékají pohádky
Moderování magazínu Playhit

Kontaktní informace

Mgr. Vendula Klabusay Martinovská
Mečislavova 16
Praha 4
140 00
Mobil:607 770 401
Email:martinovska.vendula@centrum.cz
Účet:670100 – 2208102021 / 6210 (mBank)

Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Petruželová
Vendulu můžu vřele doporučit každému, kdo hledá sympatickou profesionálku – moderátorku, redaktorku a producentku v jedné osobě. S Vendulou jsem měla možnost spolupracovat na projektech pro naše nejvýznamnější zdravotní pojišťovny. Vendula zodpovídala za vznik edukačních videí a postarala se o vše od A do Z. Napsala poutavé scénáře, komunikovala s videoagenturou, kameramanem, respondenty, zorganizovala samotné natáčení a nakonec i videa moderovala. Její projev je velice profesionální a zároveň díky její veselé povaze milý a optimistický. Vendula je i skvělou event manažerkou, levou zadní zvládla přípravu mezinárodní konference a díky její pečlivosti, organizačním schopnostem i umění improvizovat, vše běželo jako na drátkách.
PR manažerka, copywriterka a produkční

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS