Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vendula Klabusay Martinovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vendula Klabusay Martinovská — redaktorka a moderátorka TV pořadů a videoprojektů

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Vendula Klabusay Martinovská:
S Vendulou Klabusay spolupracuji na pořadu Playhit – magazínu herních novinek. Vendula pořad moderuje. Jako moderátorka je přirozená, vždy dobře připravená, dokáže improvizovat a přizpůsobit se daným podmínkám. Se spoluprací jsem naprosto spokojený a vřele ji mohu doporučit.

Dragan Milojević

www.playhit.cz ~ 607 677 732
Když mi náš klient, PR agentura Stance Communications, s.r.o., řekl, že v připravovaných videích bude moderátorkou a redaktorkou v jedné osobě nějaká „holka od nich“, vyděsil jsem se – snaha ušetřit tím, že to dělá „někdo od nás“, většinou vede do pekel a v případě tohoto náročného projektu (VZP ČR – Pejsek Zoubek), kdy bylo třeba hovořit dlouho do kamery bez čtecího zařízení, to hrozilo dokonce katastrofou. Jak se však naštěstí ukázalo, Vendula trumfla s přehledem lecjakého dalšího profesionála a zejména díky ní a její skvělé přípravě jsme celé natáčení zrealizovali během plánovaného půldne, což se mi zpočátku zdálo jako nereálné. Jako režisér a kameraman v jedné osobě mohu prohlásit, že tak schopnou redaktorku a moderátorku potkám pracovně jen málokdy.

Karel Holubička

režisér a kameraman
www.polas.cz ~ karel@polas.cz ~ 602 392 191
Mgr. Šárka Petruželová
Vendulu můžu vřele doporučit každému, kdo hledá sympatickou profesionálku – moderátorku, redaktorku a producentku v jedné osobě. S Vendulou jsem měla možnost spolupracovat na projektech pro naše nejvýznamnější zdravotní pojišťovny. Vendula zodpovídala za vznik edukačních videí a postarala se o vše od A do Z. Napsala poutavé scénáře, komunikovala s videoagenturou, kameramanem, respondenty, zorganizovala samotné natáčení a nakonec i videa moderovala. Její projev je velice profesionální a zároveň díky její veselé povaze milý a optimistický. Vendula je i skvělou event manažerkou, levou zadní zvládla přípravu mezinárodní konference a díky její pečlivosti, organizačním schopnostem i umění improvizovat, vše běželo jako na drátkách.

Mgr. Šárka Petruželová

PR manažerka, copywriterka a produkční
Naše cesty s Vendulkou se potkaly skrze projekty pro významné klienty jako VZP ČR nebo RBP ZP. Především u Revírní bratrské pokladny, zdravotní pojišťovny, se Vendulka stala spoluautorkou dvou edukativních projektů, v jejichž rámci jsme vytvářeli také edukativní videa pro různé cílové skupiny. Vendulka si díky předešlým zkušenostem z televize hravě poradila s přípravou scénářů, organizací štábu na place i se samotným moderováním. Její schopnost vytvořit precizní scénář, zcela přirozený projev před kamerou a příjemné vystupování mne utvrdilo, že Vendulka se moderátorkou nestala, ale přímo narodila. Protože je navíc bezvadnou parťačkou, veškerá spolupráce byla úžasnou zábavou a radostí pro všechny zúčastněné.

Jiří Kaňa

PR koordinátor v občanském sdružení Zelený kruh
http://cz.linkedin.com/in/jirikana ~ kana.jiri@gmail.com ~ 607 800 915
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS