Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Vendula Šustková

Bc. Vendula Šustková

specialistka na investice do podílových fondů

Bc. Vendula Šustková
Bc. Vendula Šustková - logo

Profesionální zprostředkování a správa investic do podílových fondů s důrazem na aktivní hledání nových a výhodných investičních příležitostí, dlouhodobé partnerství a individuální poradenství. Vypracování návrhu investice zdarma.

Registrace u České národní banky včetně absolvování certifikačního školení. Vlastní web s investičními tipy. Přes 10 let zkušeností s investičním poradenstvím a dobré reference stávajících klientů.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie:

Finance ~ Poradenství

Proč se mnou spolupracovat

  • Zkušenost – čerpám z desetileté zkušenosti v oboru. Neopustím klienta v bouřlivých dobách, protože vím, jak tato období přečkat.
  • Specializace – zaměřuji se na investice do podílových fondů. Vím, že investice jsou natolik složitou oblastí, že není možné se věnovat současně jiným oblastem financí, jako jsou pojištění, úvěry apod.
  • Odpovědnost – neskrývám se za žádnou velkou společnost. Jdu „s kůží na trh“ a dle toho také jednám. Vlastní peněžní prostředky investuji stejným způsobem, který doporučuji klientům.
  • Nízké náklady – Nepotřebuji platit honosné kanceláře, sekretářky nebo se dělit o výdělek s nadřízenými, jak je to běžné ve velkých poradenských společnostech. Klient tak investuje s nižšími náklady.
  • Férové jednání – před podpisem smlouvy klient vždy ví, kolik zaplatí na všech poplatcích.
  • Partnerství – spolupráce se zakládá na důvěře, která je jednou z nejdůležitějších vazeb mezi mnou a klientem. Neméně důležitá je otevřená komunikace.
  • Informační zajištění – klient získává pravidelní tipy na aktuální a zajímavé příležitosti a informace o vývoji svého portfolia.
  • Výhodnější poplatky – individuální sazby vstupních poplatků stanovené s ohledem na investiční horizont a objem investovaných prostředků.

Kontaktní informace

Bc. Vendula Šustková
Hnězdenská 767/4c
Praha 8
181 00
Mobil:604 870 795
Email:vendula.sustkova@fairfinplan.cz
Web:www.fairfinplan.cz
:60608455

Doporučení z první ruky

Paní Vendulu Šustkovou jsem potkala v době, kdy jsem se stala na slovo "finanční poradenství" alergická. Bylo to v období, kdy jsem nemilosrdně škrtala špatně nastavené finanční produkty a spočítala si ztráty ze spolupráce s dravým poradcem na oko vypadající důvěryhodné firmy. Paní Šustková se objektivně zastavila nad realitou mých smluv a trpělivě mi naslouchala. Vlastně vše, co jsem v té době potřebovala, bylo, aby někdo soucítil se mnou, byl pravdivý a ukázal mi rozumnou cestu řízení mých financí v souladu s mými záměry. A to vše pro mě paní Šustková udělala. Nastavili jsme spolu nové plány, něco jsme zrušily, něco začaly od nuly. Paní Šustková si vyhrála moji důvěru tím, že je otevřená a pravdivá, co se týče podmínek spolupráce. A to je k nezaplacení. Paní Šustková vlastně dělala víc, než upravila stav mých investic. Díky svému osobnímu a pravdivému přístupu mi ukázala, že ne všichni finanční poradci jsou neohleduplní dravci. Za to jsem vděčná a s důvěrou kráčím dál na cestě vědomého řízení mých peněz vedle Fairfinplan.
Cristina Muntean
Praha

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS