Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Vendula Šustková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Vendula Šustková — specialistka na investice do podílových fondů

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Vendula Šustková:
S paní Šustkovou jsem se setkal poprvé v době, kdy jsem potřeboval pomoci s prodejem podílových listů. V průběhu času jsem ztratil kontakt se svým OVB poradcem, který mi účet zakládal. Paní Šustková hned od počátku na mě působila velmi důvěryhodně a profesionálně. Následně to dokázala svojí proaktivitou a snahou vyřešit veškeré mé dotazy spojené s investováním a podílovým fondem, kde jsem pravidelně spořil. Ocenil jsem i okamžitou pomoc v případě administrativní překážky, která se vyskytla při prodeji podílových listů. Jsem velmi spokojen s jejím přístupem a nadšením pro tuto práci.

Martin Novák

Praha
Zkusil jsem více cest, jak investovat. Ať už přes banky nebo jiné instituce a investování s FairFinPlan, konkrétně s Bc. Vendulou Šustkovou, mohu vřele doporučit. Investice byla v krátké době sestavena na základě mých požadavků a představ. V případech výhodného nahodilého investování jsem informován a mohu se tak rozhodnout, zda nabídky využiji. Jen tak dál.

Ing. Michal Kalián

Jílové u Prahy
Paní Vendulu Šustkovou jsem potkala v době, kdy jsem se stala na slovo "finanční poradenství" alergická. Bylo to v období, kdy jsem nemilosrdně škrtala špatně nastavené finanční produkty a spočítala si ztráty ze spolupráce s dravým poradcem na oko vypadající důvěryhodné firmy. Paní Šustková se objektivně zastavila nad realitou mých smluv a trpělivě mi naslouchala. Vlastně vše, co jsem v té době potřebovala, bylo, aby někdo soucítil se mnou, byl pravdivý a ukázal mi rozumnou cestu řízení mých financí v souladu s mými záměry. A to vše pro mě paní Šustková udělala. Nastavili jsme spolu nové plány, něco jsme zrušily, něco začaly od nuly. Paní Šustková si vyhrála moji důvěru tím, že je otevřená a pravdivá, co se týče podmínek spolupráce. A to je k nezaplacení. Paní Šustková vlastně dělala víc, než upravila stav mých investic. Díky svému osobnímu a pravdivému přístupu mi ukázala, že ne všichni finanční poradci jsou neohleduplní dravci. Za to jsem vděčná a s důvěrou kráčím dál na cestě vědomého řízení mých peněz vedle Fairfinplan.

Cristina Muntean

Praha
www.mediaed.cz
Se službami paní Šustkové jsem velice spokojena. Při sestavování investičního plánu postupovala obezřetně, rychle a zároveň splnila všechny mé požadavky. V případě, že si nevím rady, mohu se na ni kdykoliv obrátit. Vše dokáže vysvětlit jednoduše a odpovídá obratem. Mohu vřele doporučit všem, kteří hledají šikovného investičního poradce, který své práci rozumí, a na kterého je možné se zcela spolehnout.

Ing. Barbora Kučeravá Ph.D.

Germany
Pokud mohu využít možnosti, děkuji paní Šustkové za služby, rady a pomoc v oblasti investic. Cením si jak její profesionality, tak osobního přístupu ke každému klientovi. S jejími službami jsem velmi spokojená a určitě je budu využívat i v budoucnu.

Veronika Zíková

Praha
S paní Šustkovou jsem se setkal ve chvíli, kdy jsem po neuspokojivých zkušenostech s finančními poradci kontaktoval sám investiční společnost s žádostí o investování do podílových fondů. Paní Šustková mi navrhla osobní setkání, kde mi podrobně vysvětlila principy a zásady investování do akciových a dluhopisových fondů a trpělivě odpovídala na všechny mé dotazy. Ukázala mi, že spolupráce se správným investičním poradcem může být přínosná pro obě strany. Pomáhá mi s nastavením investičního portfolia a vyhledáním vhodného okamžiku pro další investici. Po těchto zkušenostech mohu spolupráci s paní Šustkovou jen doporučit.

Roman Pospíšil

Štěchovice
Jsem typ člověka, který si hledá informace na internetu. Myslel jsem si, že nepotřebuji žádného poradce. Když jsem však zjistil, že pro mne bude dražší uzavřít smlouvu přímo s investiční společností, začal jsem na internetu hledat, s kým bych ušetřil. Navštívil jsem webové stránky Fairfinplan.cz a následně kontaktoval paní Šustkovou. Svým vystupováním mne přesvědčila, že je tím pravým člověkem, který mi pomůže zhodnotit mé finance. Navíc na svém webu poskytuje praktické a cenné rady. Naše spolupráce trvá již přes dva roky a já se těším na další.

Ing. Pavel Karafiát

Mohelnice
Dovoluji si Vám vyslovit své uznání a stoprocentní spokojenost s Vašimi službami v oblasti investičního poradenství. Vše vždy probíhalo z Vaší strany naprosto korektně a bryskně. Pokud šly ceny podílových listů dolů, tak to bylo z objektivních příčin poklesu na akciových trzích v poslední době. Jinak se moc těším na další spolupráci.

Elmar Kloss

Praha
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS