Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Věroslav Kaplan > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Věroslav Kaplan — správce serverů

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Věroslav Kaplan:
Jan Onesork
Věrošova aplikace pro migraci dat z iDokladu do Fakturoidu mi spolehlivě vyřešila práci, kterou bych musel ručně řešit několik hodin. Přenesení historických dat bylo na pár kliknutí a vše proběhlo jako na drátkách. Doporučuji!

Jan Onesork

SEO specialista a poradce pro internetový marketing
Věroslav odvedl skvělou práci pro projekt TwoBeards (figurepos.com). Potřebovali jsme zkušeného DevOps specialistu pro nastartování protokolování infrastruktury na ELK (ElasticSearch, Logstash, Kibana). Upřímně – Věroš předčil všechna naše očekávání. Mj. provedl několik výkonnostních vylepšení, které nám pomohly ušetřit na infrastruktuře a snížit náklady celého řešení. Těším se na další spolupráci.

Jakub Straka

Dev Lead v projektu Two Beards
figurepos.com ~ jakub@twbrds.com
Rodinné centrum Matáta pořádá každoročně bazárek dětského oblečení a potřeb pro děti. Věroš nám napsal na míru program. Díky tomu jsme schopni bazárek pořádat v několikanásobně větším rozsahu než bez něj. Program má několik částí, každá z nich pro nás znamená obrovskou úsporu času a počet chyb klesl prakticky na nulu. Počet lidí, kterým jsme schopni vyjít vstříc, vzrostl cca sedmkrát, časová náročnost z naší strany klesla přibližně na 5 %. Díky Věrošovi jsme schopni takovou akci pořádat. Pokud jsme si později vzpomněli, že by něco mělo fungovat jinak, Věroš nám program vždy upravil podle našich požadavků. S jeho prací jsme moc a moc spokojeni.

Mgr. Helena Vlková Filipová

správce PC a dat v rodinném centru Matáta
filipa@volny.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS