Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vít Rýznar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vít Rýznar — designér se zaměřením na vizuální identitu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Vít Rýznar:
Vítek Rýznar připravil kompletní CI pro naši novou službu. Ač spolupráce probíhala výhradně na dálku, fungovalo to perfektně. Začal tím, že se ptal na detailní zadání: představy, emoce i konkrétní parametry nové služby. Pak vytvořil první verzi, na ní jsme odladili připomínky a druhá verze byla již téměř finální. S málokterým grafikem byl proces zapracování připomínek a přiblížení se k mé představě tak rychlý. Navíc spolehlivost v dodání daných termínů je 100 %. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Barbora Filáčková

jednatelka firmy Evolta s.r.o.
Víťa Rýznar je špička ve svém oboru. S tak úžasnými nápady ze strany grafika jsme ani nepočítali. Prostě kvalitní spolupráce, rychlá komunikace a přátelský přístup.

Roman Zelenka

jednatel společnosti ZELENKA Czech Republic s.r.o.
www.zelenka.cz
S Vítkem Rýznarem jsem spolupracoval na grafickém designu nového webu k2.cz. Do projektu skvěle zapadl, ačkoli naskočil až v jeho průběhu. Rychle se zorientoval a kromě toho, že dokázal přesně ztvárnit naše představy, přispěl také několika nápady a vylepšeními, které nám pomohly celý projekt posunout ještě o kousek dál.

Miroslav Böhm

marketing K2 atmitec s.r.o.
Pro externí spolupráci vždy pečlivě vybírám z okruhu freelance tak, abychom jako agentura dokázali udržet obvyklý standard, na který jsou naši klienti zvyklí. Na spolupráci s Víťou nejvíce oceňuji poměrně vzácnou a velmi výživnou kombinaci skvělé kreativy, pečlivé produkce, pozitivního přístupu a nonstop klientského servisu při finalizaci společných zakázek.

Robin Zahradník

sales & executive director
www.arkadia.cz
Spolupráce s panem Rýznarem je pro naši společnost velkým přínosem. Jeho návrhy jsou nápadité, vkusné a mají styl. Vyhovuje nám jeho individuální přístup.

Lenka Parýzková

jednatelka společnosti L.P.Elektro s.r.o.
www.lpelektro.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS