Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítězslav Fedra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vítězslav Fedra — IT specialista

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Vítězslav Fedra:
V roce 2012 jsme Vítkovi předali do správy veškeré naše IT. Vítek navrhl optimalizace, zmodernizoval síť, přeorganizoval data s důrazem na jejich zabezpečení, vytvořil automatický systém záloh, zabezpečený VPN přístup z internetu na soubory do firmy, zprovoznil synchronizace dat a mailů s mobilem a naučil nás využívat IT techniku efektivněji. Spousta věcí od té doby funguje zcela automaticky.

Petr Špaček

jednatel firmy Služby Minks s.r.o.
www.sluzbyminks.cz ~ spacek@sluzbyminks.cz ~ 606 664 373
Víťu znám dlouho a za roky spolupráce se z nás stali kamarádi. Poznali jsme se v jedné velké korporaci, kde Víťa pracoval na pozici vedoucího IT specialistů. Tam jsem poznal, že je schopen řešit a vyřešit vše ke spokojenosti i nejnáročnějšího zákazníka. Jsem proto moc rád, že převzal IT správu a vše kolem toho u naší auditorské společnosti. A čeho si vážím úplně nejvíc? Že je na něho 100% spolehnutí!

Petr Skřička

jednatel a společník firmy S audit s.r.o.
www.saudit.cz ~ skricka@saudit.cz ~ 602 767 974
Pan Fedra je spolehlivý IT odborník. Reaguje rychle, vyřeší problém, ukáže nové vychytávky. Jeho IT služeb ve firmě využíváme přes 10 let a jsme velmi spokojeni.

Michal Zerzáň

Vertical Limit, s.r.o.
602 505 016
Pro expedici do Brazílie jsme potřebovali naprogramovat systém, který přebere data o naší poloze z družicového systému SPOT a bude nás spolehlivě informovat SMSkami o pozici ostatních členů expedice. Vítkovo řešení bylo rychle hotové a plně funkční k naší naprosté spokojenosti. Díky.

Ing. Pavel Lacina

Product Marketing Manager
pavel.lacina@o2.com
Vítek Fedra je opravdový odborník ve svém oboru. Pro naši firmu navrhl a realizoval kompletní IT systém od firemní sítě přes bezpečnostní řešení až po webové stránky. Pod jeho správou vše výborně funguje. Pokud ne, přichází velice rychle s vhodným řešením. Jeho služby můžeme jedině doporučit.

Blanka Lollková

asistentka ředitele firmy PREFA Troubelice a.s.
www.prefatroubelice.cz ~ 585 032 338
Dlouholetá dobrá zkušenost. Oceňuji bezvadný návrh řešení a rychlost realizace. Děkuji.

Tomáš Klofanda

jednatel Consult 21, s.r.o.
tomas.klofanda@consult21.cz ~ 608 033 948
S panem Fedrou jsem řešil vzhled a obsah svých stránek. Děkuji za věcné a podnětné připomínky stejně jako pomoc při výběrovém řízení na jejich tvorbu. S prací jsem byl velmi spokojený, i s doporučenými profíky dalších odborností.

Matěj Jurisa

Jednatel Dentema Stomatologie
777 611 464
Vítek Fedra nám pomohl s mnoha problémy s počítači a internetem. Oceňuji v IT neobvyklý lidský přístup, vstřícnost a trpělivost i s netechnickými uživateli.

Zuzana Krátká, DiS.

Společnost Podané ruce o.p.s. – vedoucí pobočky Vyškov
www.podaneruce.cz ~ kratka@podaneruce.cz ~ 608 371 262
Výborná spolupráce, velice rychle realizován vzdálený přístup a zabezpečení sítě. Mohu jen doporučit.

Petr Plichta

WP Trans Brno s.r.o.
wptransbrno@gmail.com ~ 607 037 942
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS