Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vítězslav Válka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webdesignér, ilustrátor a odborník na použitelnost

Zobrazuji č. 110 z celkem 37 doporučení prezentace Mgr. Vítězslav Válka:
Robert Vlach
S Víťou jsem spolupracoval před časem, když ještě dělal ve Stickfish a zajišťoval pro můj portál Na volné noze mailhosting. Znám jej jako výjimečného konektora, spojujícího rozličné volné konce české IT komunity. Jeho komunikační a sociální schopnosti jsou velmi rozvinuté, vždy je přátelský a ochoten pomoci, aniž by cokoli z toho předstíral. Má také pěkně široký rozhled v oboru IT a počítačového designu, o kontaktech ani nemluvě. Výrazných profesionálů jako on je málo, proto se na každé setkání s ním vyloženě těším.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
BcA. Mira Szkandera
Víťa už na vysoké škole nasadil neobvykle vysokou laťku při školních pracích a tento standard s sebou nese do všech projektů, ve kterých jsem měl tu možnost ho vidět, dále profesním životem. Byl mi vždy inspirací pro jeho velmi zdravý pohled na řešené problémy a jeho vysoká preciznost spolu s výraznou multioborovostí mě vyloženě okouzlují. Těžko zde můžu obsáhnout celou jeho renesanční osobu, takže mi klidně pište, mám o tom řadu důkazů.

BcA. Mira Szkandera

počítačový grafik, designér a výtvarník
Mgr. Jan Tichý
S Víťou Válkou jsem spolupracoval na několika internetových projektech, které Víťa vedl. Víťův přístup byl vždy precizní a nápaditý a jeho vedení plné života. Víťa je vynikající grafik, návrhář webového designu a uživatelských prostředí. I nadále se zájmem sleduji, jak v této chvíli rozvíjí a pečuje o fotobanku Pixmac.

Mgr. Jan Tichý

portrétní fotograf
Jan Bien
Kdyby všichni lidé pracovali tak jako Víťa vede Pixmac, svět by se rozhodně nezastavil, ale žilo by se na něm daleko víc v pohodě. Dokonalou věc dělají detaily, jenomže jenom některé jsou důležité. Víťa je obdařen mimořádným talentem k rozlišování těch důležitých detailů od nedůležitých. Obdivuji, s jakým klidem a rozvahou dokáže udržet svou pozornost na dlouhodobým cílech, přitom si zachovat až magickou trpělivost a šířit kolem sebe pohodu. Vážím si Víťova otevřeného jednání, spolehlivosti, živosti a schopnosti naslouchat. Vystupuje s tak nenucenou profesionalitou, jako by mu byla dána do vínku takříkajíc nativně.

Jan Bien

webmistr, konzultant a mentor
Víťa je kvalitní grafik, copywriter, tvůrce i vůdčí osobnost. Všechno co dělá, dělá s plným nasazením a odvádí dokonalou práci. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti grafického designu, IT i řízení týmu. Ukázkou toho všeho může být například světově známá microstock fotobanka Pixmac, kterou od počátku vede. Já jsem měl tu čest na několika projektech s Víťou spolupracovat. Musím říct, že tato spolupráce vždy proběhla v nejlepším pořádku.

MgA. Martin Žampach

sklářský a produktový designér
martin.zampach.com ~ martin@zampach.com ~ 731 514 374
Ing. Martin Matějů
Víťa je šikovnej pracovitej kluk, ostřílen naším jediným velkoměstem, srdcem a poctivostí ale stále Moravák. Známe se a spolupracujeme spolu už celou jednu desítku let. A že to se mnou tak dlouho vydržel, je ta nejlepší reference :-) Jeho práci mám rád, není to žádný levný student, ale zato dodá kvalitní a vždy perfektní výsledek. V designu, zejména webovém a obecně webové použitelnosti neznám lepšího partnera do projektu. Rád s ním spolupracuji.

Ing. Martin Matějů

programátor a specialista na WordPress
S Víťou spolupracuji od založení naší poradenské firmy v roce 2008. Potřeboval jsem kreativního a flexibilního profesionála pro tvorbu webu a kompletního corporate designu. Dostal jsem celou řadu opravdu kvalitních návrhů a byl celkem problém vybrat, který je nejlepší. S Víťou od té doby pravidelně spolupracujeme v rámci pracovních i mimopracovních aktivit. Jako nezávislý pozorovatel jsem měl možnost vidět jak vzniká a roste Pixmac a je jasné, že se Víťovi podařilo vybudovat firmu minimálně srovnatelnou s hlavními hráči v oboru.

Jiří Mareš

ředitel Merger Vision
www.mergervision.com ~ jiri.mares@mergervision.com
Víťa je skvělý kreativec, co umí dotáhnout do konce věci z oblasti webdesignu nebo uživatelských rozhraní, které potřebuje či vymyslel někdo jiný (kdo si s nimi někdy třeba už ani nevěděl rady). Víťa umí udělat i velké věci (např. firmy), „udělat from scratch" - domluvit, zorganizovat a vybudovat tým a dostat jej na růstové křivky. A také občas chodím koukat na jeho fotky na www.nikdo.org :)

Pavel Gardavsky

www.aion.cz ~ pavel.gardavsky@aion.cz
S Víťou spolupracuji asi 4 roky a mohu jej vřele doporučit každému, kdo hledá seriózního profesionála s lidským s přístupem. Víťa je proaktivní, velmi vnímavý, má cit pro detail, myslí mu to a jeho názory jdou přímo k jádru věci — samé skvělé vlastnosti, které v dnešním podnikatelském prostředí postrádá většina lidí. Opravdu doporučuji!

Mgr. Thomas Tyre O'Hearn, II.

korektor, editor a rodilý mluvčí angličtiny
S panem Mgr. Válkou spolupracujeme v oblasti grafického designu již několik let. Zadané zakázky plní vždy ve stanoveném termínu a výsledek je pokaždé profesionálně zvládnutý. Mohu spolupráci doporučit.

MgA. Dušan Wolf

vedoucí DTP Z STUDIO spol. s r. o.
www.zstudio.cz ~ wolf@zstudio.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS