Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vítězslav Válka > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webdesignér, ilustrátor a odborník na použitelnost

Zobrazuji č. 1120 z celkem 37 doporučení prezentace Mgr. Vítězslav Válka:
S Víťou spolupracuji přes 3 roky a naši spolupráci hodnotním jednoznačně jako přínosnou a efektivní. Zejména oceněnuji rychlou „on-line" odezvu na jakýkoliv nový požadavek nebo jenom radu z oboru designu a použitelnosti. Důležité je pro mě také široké portfolio nabízených služeb, které je schopen zajistit a dodat vše v nejvyšší kvalitě a tzv. „na klíč". Těším se na další spolupráci a mohu vřele doporučit.

Martin Vojík

www.comdeal.cz
Víťa je profesionál v tom zdravém slova smyslu. Co slíbí, dodrží. Plní termíny. Umí kreslit, navrhovat, pracovat, poslouchat zákazníka. Dodá kvalitní výsledek. Jednoduše: víc podobných grafiků! Společně jsme řešili několik větších a menších zakázek – vždy jsem byl s kvalitou, precizností i výsledným poměrem cena/výkon spokojen. Chcete-li překreslit web nebo začít „na zelené louce“, obě situace s Víťou vyřešíte ke své vlastní spokojenosti.

Zdeněk Cendra

Pana Válku mohu jen doporučit, zpracování zadaného projektu bylo vždy splněno včas a v požadované kvalitě i přes naše někdy nestandardní požadavky.

Ing. et Ing. Dalibor Jaroš

projektový manažer
Pavel Minář
S Víťou Válkou jsem spolupracoval zatím na prvním projektu. Byl jsem velmi mile překvapen Víťovým profesionálním přístupem, zapálením, a výsledek předčil má očekávání. Díky jeho profesnímu přesahu mi dal Víťa navíc cenné rady, které se netýkaly přímo grafického designu, ale např. obsahové stránky webu nebo podnikání na volné noze. Mám jasno, na koho se obrátím s dalším projektem. Víťu vřele doporučuji.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Apps
S Vítkem Válkou jsme byli ve všech směrech spokojeni, posunul naši vizuální komunikaci o krok dál a z jeho přínosu stále těžíme a jeho práci rozvíjíme. Oceňovali jsme především Vítkův zodpovědný přístup a precizní povahu. Pro vaše projekty tak můžeme tohoto odborníka s klidným svědomím doporučit.

Jaroslav Kaucký

Pepa.cz
www.pepa.cz
Spolupráce s Víťou byla perfektní. Jednou větou by se dala shrnout jako: „Velmi rychlé a flexibilní zpracování designu, možnosti úprav podle vás a konzultace, zda požadovaná změna má či nemá smysl.“ Na Víťovi je vidět, že je velký odborník v oboru, že má za sebou nespočet projektů a vládne bohatými zkušenostmi v tom, co dělá. Díky tomu, dle mého pohledu, si může dovolit dělat jednoduché, ale naprosto funkční webové stránky/designy. Prostě ví, co na stránce být musí, aby byla pro uživatele zajímavá a přehledná. A co na ni naopak nepatří a tedy nemá smysl do designu dávat. Za mě velmi kladné doporučení a velké dík!

Jan Šesták

www.svetandroida.cz
Pan Válka bez dlouhého vysvětlování okamžitě pochopil, co potřebuji. Stačilo říci pár slov o projektu a on se postaral o perfektní design i se všemi detaily a ve stanovém termínu. Jednání s Víťou Válkou bylo příjemné, lidské. Přestože jsme se nikdy neviděli a pracovali spolu poprvé, měl jsem pocit, jako bych s ním pracoval spokojeně už roky. Jsem rád, že jsem ho objevil. Pro další projekty už nemusím nikoho hledat a ztrácet tak drahocenný čas.

Jan Vágner

vagnerhonza@gmail.com ~ 777 087 631
Ing. Mira Vlach
Víťu jsem oslovil, když jsem potřeboval nakreslit jednoduchou ilustraci a podle portfolia jsem viděl, že právě on by se mohl stylem strefit do mých představ. I když šlo o drobnost, jeho přístup byl stejně pružný a vstřícný jako kdybych byl nejváženější klient. Odpovídal tomu navíc i výsledek spolupráce – s obrázkem jsem plně spokojený. Můžu tedy jedině doporučit.

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
S panem Válkou se nám spolupracovalo skvěle a doufám, že i nadále spolupracovat bude. Je to profesionál. Snaží se vcítit do situace zákazníka a poté pro něj nabídnout řešení na míru. Rád komunikuje a je-li třeba, všechno pečlivě vysvětlí. Hodnocení jeho grafických návrhů by bylo nošením dříví do lesa, reference mluví za vše. Dávám 100 ze 100 možných bodů!

Vladimír Toman

Area Manager
toman@centralchange.cz ~ 724 039 863
Víťa je profesionál s láskou ke svému oboru a s velmi důležitou vlastností: nad zadáním uvažuje v souvislostech. To často významně urychluje realizaci zadání a eliminuje komunikační nedokonalosti. Činnost a potřeby klienta se snaží poznat do detailů a po krátké chvíli je schopen vnímat a dodržovat styl a jednotnost komunikace. Vše "ladí" a má to šmrnc. Líbí se mi jeho bohaté zkušenosti, o které se rád podělí. Cítíte z jeho přístupu, že opravdu spolupracuje. Když je o něčem přesvědčený, stojí si za tím a má na mysli zájem klienta a výborný výsledek, někdy i klientovi navzdory. Poslechnout jeho postřehy se mi vždy vyplatilo. V případě akutních úprav a oprav jsem se na něj vždy mohla spolehnout. Je snad za všech okolností klidný a milý. Spolupráce mě bavila.

Gabriela Milfortová

marketing a PR manažerka
www.goldengate.cz ~ gabriela.milfortova@goldengate.cz ~ 605 107 432
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS