Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vítězslav Válka > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka — webdesignér, ilustrátor a odborník na použitelnost

Zobrazuji č. 2130 z celkem 37 doporučení prezentace Mgr. Vítězslav Válka:
Práce s Víťou je absolutně bez problému. První nástřel grafiky odpovídá představám a je moderní. Doladění finální podoby jde rychle včetně zapracování připomínek. Víťa nenavrhuje jen prostou grafiku, ale navrhne i myšlenku na oživení nějakým efektem. I přes svou vytíženost plní termíny, to je samo o sobě neocenitelné. Těším se na další spolupráci.

Petr Černý

programátor a nadšenec
www.veverusak.cz
Jakub Gajda
Víťa se podílel jako grafik na projektu Přírodní bydlení (www.prirodnibydleni.cz) a s jeho prací jsem velmi spokojen. Zvláště musím vyzdvihnout jeho trpělivost a profesionalitu, kterou jsem obdivoval při řešení zdánlivě nedůležitých detailů.

Jakub Gajda

přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
Vítězslava Válku určitě doporučuji. Poptávaná práce se týkala grafického zpracování webových stránek pro nově vznikající cestovní kancelář včetně navržení maskota a loga. Naší představou bylo, aby chystané webové stránky působily pro návštěvníky přátelsky, pohodově a případně vyvolaly alespoň při první návštěvě mírný úsměv na tváři. Tento těžký cíl se povedlo dosáhnout a internetové stránky mají překrásnou grafiku obsahující přesně to co jsme si představovali. Jednotlivé práce probíhaly přesně dle stanoveného harmonogramu pomocí zpětné vazby a postupování dále po schválení jednotlivých kroků. Vše proběhlo přesně v termínu, který byl do předu stanoven. Pokud si nevíte rady s grafickým návrhem webových stránek, určitě oslovte Víťu!

Ing. Petr Waldstein

Radim Hasalík
S Víťou jsem spolupracoval v době, kdy jsem pracoval jako šéfredaktor pro ITBIZ.cz. Znám ho jako talentovaného grafika s dobrými nápady. Protože má poměrně velké zkušenosti s weby, mohu ho vřele doporučit všem pro dlouhodobou spolupráci, která se týká Internetu. Budu-li mít příležitost, rád Víťu oslovím s další spoluprací.

Radim Hasalík

specialista na internetový marketing a použitelnost webových stránek
Je osvěžující spolupracovat s člověkem, který umí své řemeslo, dodržuje vše domluvené a má cit pro detail. Když navíc dodá vašemu projektu i duši, tak není co řešit. Mám rád, když se grafik neomezuje na splnění zadání, ale místo toho raději dodá řešení.

Marek Pavlišta

obchodní ředitel
www.reptisk.cz
Martin Talavášek
S Víťou jsem se potkal v projektu Pixmac.com (resp. Pixmac.cz), kde jako šéf a grafik vedl tým 5–6 lidí + zhruba 20 zahraničních spolupracovníků. Má obrovské zkušenosti, cit pro detail a kreativní myšlení. Od webdesignu po ilustrace je to pro mě jasná jednička.

Martin Talavášek

webdesignér a programátor
Spolupráce s Mgr. Vítězslavem Válkem je cool! Rychlá, akční, konkrétní, kreativní, zaměřená na výsledek a spokojenost klienta. Můžeme 100% doporučit. Jeho grafické návrhy podtrhly filozofii a vizuální styl naší firmy Proud aktivit a u klientů získávají v mnoha podobách naprosto skvělý ohlas… Děkujeme a přejeme spoustu tvůrčí invence a stále výborný proklientský přístup.

Ing. Mgr. Ilona Mičková, ACC

majitelka Proud aktivit, Nový Jičín
www.proudaktivit.cz ~ ilona.mickova@proudaktivit.cz ~ 720 402 520
Rychlá domluva. Příjemné jednání. Profesionálně odvedená práce. Děkuji a doporučuji!

Petr Sokol

S panem Válkou mám výborné zkušenosti. Vybral jsem si jej na základě toho, že jsem viděl některé jeho předchozí zakázky, takže jsem předpokládal, že výsledek jeho práce bude velmi kvalitní. Velmi mne nicméně potěšila naprostá bezchybnost komunikace v průběhu práce a invence, kterou do našeho zadání vnesl. Mohu jen doporučit.

Petr Dombek

www.dombkova.cz ~ dombek@idarch.cz ~ 739 670 820
Spolupracovat s Víťou Válkou na grafice mého webu byla pro mě radost. Navrhl mi nápaditý design, který se líbí nejen mně, ale i mým klientům. Grafický návrh Víťa Válka vypracoval vskutku precizně, a to do nejmenších detailů přesně podle mých představ. K tomu se se mnou ještě ochotně podělil o několik cenných rad, které obohatily moje podnikání. Už se těším na naši další spolupráci.

Ing. Hana Přádová

webkodérka
www.hanapradova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS