Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vlaďka Rylová

Vlaďka Rylová

certifikovaná terapeutka EFT a SRT neboli terapie emoční svobody a spirituální odezvy

Vlaďka Rylová

Profesionální terapie a léčba metodou EFT (terapie emoční svobody)SRT (terapie spirituální odezvy), také terapie tělovými svícemi Tádé. Pomoc při řešení nepřeberného množství problémů psychických i fyzických, životních krizí či při osobní transformaci, obvykle rychle, bez bolesti a s dlouhotrvajícími výsledky. Délka jednoho sezení je 1,5 až 2 hodiny. Po domluvě je možná i terapie na dálku metodou SRT.

Certifikáty EFT, SRT, terapie tělovými svícemi Tádé, Silvovy metodyReiki (2. stupeň). Osobní přístup ke klientovi, empatie, laskavost a důslednost. Výborné výsledky, řada spokojených klientů a dlouhodobá praxe.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně hlavně Uherský Brod, Zlínsko a Olomouc

Fotogalerie:

Certifikace a osvědčení o absolvovaných kurzechTerapie EFTTerapie SRTTerapie tělovými svícemi TádéPracovna
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Terapie EFT

EFT neboli terapie emoční svobody (Emotional Freedom Therapy) je univerzální léčebná metoda, meridiánová terapie řadící se mezi velmi uznávané techniky energetické psychologie. Psychologická obdoba akupresury, založená na zjištění, že příčinou většiny psychických i fyzických problémů je porucha v našem tělesném energetickém systému. Pomocí EFT lze řešit nejrůznější problémy jako jsou deprese, poruchy příjmu potravy, fobie, traumata, závislosti, partnerské, vztahové a citové problémy a mnoho jiných, dále funguje jako podpora při léčbě závažných nemocí, léčí neplodnost a dyslexii, odstraňuje emoční bloky, ulevuje od úzkosti a psychických problémů obecně a podporuje nalezení a dosažení životních cílů i posílení sebevědomí a sebeúcty.

Terapie SRT

SRT neboli terapie spirituální odezvy (Spiritual Response Therapy) je všestranná terapeutická metoda vyhledávání a odstraňování negativních energií. Lze tak velice hluboce pročistit energetické bloky, vědomé a nevědomé programy, energie z minulých, budoucích či paralelních životů, které nás ovlivňují. Pročištění umožní získat cenné hodnoty jako životní moudrost a zkušenost bez negativních emocí, jasná a přímá životní cesta, snadné dosažení cílů, jasný vhled do situací, pevné zdraví ve všech úrovních: mentální, emocionální, fyzické i duchovní. Aby terapeut získal přístup ke klientovým informacím, potřebuje jeho svolení. Tak klient přejímá aktivitu a zodpovědnost za svůj život do svých rukou, tím dokáže uskutečnit své sny, překonat výzvy a překážky. Pomocí SRT lze nejen léčit fyzické i duchovní potíže, ale i čistit prostory pro bydlení či práci, technika umožňuje také vibrační léčení barvami, určování látek, které chybějí v organismu, odstraňování přivtělených duší atd.

Poznámka: obě techniky se navzájem doplňují a výborně se osvědčují v praxi.

Terapie tělovými svícemi Tádé

Při svíčkování tělovými svícemi Tádé dochází k harmonizaci těla vlivem tepla, světla a vůní esenciálních olejů z bylin. Teplem, světlem a energií, která vzniká hořením, svíce z těla uvolňují toxické látky, které pak komínovým efektem odcházejí z těla ven. Tělové svíce působí relaxačně, napomáhají k likvidaci zánětu a přispívají k celkové regeneraci těla. Používají se při nejrůznějších zdravotních problémech, dobře působí při nachlazení, ucpaných dutinách, bolestech kloubů, trávicích a mnoha jiných obtížích.

Kontaktní informace

Vlaďka Rylová [ mapka ]
Tovární 1594
Uherský Brod (Zlínský kraj)
688 01
Mobil:737 847 197
Email:rylova.terapie@seznam.cz
Web:www.terapeutka.eu
(tj. adresa této stránky)
:70423784

Doporučení z první ruky

Paní Vlaďku jsem si našla na internetu a hned jsem věděla, že tato milá paní mi dokáže pomoci. Když k ní přijdete, pocítíte krásnou pozitivní energii. Celou atmosféru místnosti dolaďují krásné duchovní obrazy, krystaly a příjemná hudba.To už jste jako v ráji! Pročišťování pomocí metody SRT je úžasné, jde opravdu do hloubky a pročišťují se všechny bloky, které nám způsobují problémy v životě. Jsem moc ráda, že jsem paní Vlaďku navštívila a tímto jí upřímně a ze srdíčka moc a moc za všechno děkuji. Mé vztahové a rodinné záležitosti dostaly úplně jiný spád, u nás doma vládne harmonie, důvěra a láska. Kdo toužíte žít lepší život ve vyšších vibracích, nastoupit cestu lásky a světla a zbavit se všech problémů, navštivte paní Vlaďku! Všem, kteří jsou na cestě a hledají, vřele doporučuji terapeutku paní Vlaďku Rylovou.
Šárka Elšíková

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS