Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vlaďka Rylová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vlaďka Rylová — certifikovaná terapeutka EFT a SRT neboli terapie emoční svobody a spirituální odezvy

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Vlaďka Rylová:
Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek a současně všechny, kteří hledají skutečnou pomoc od svých problémů. V rychlosti můj příběh: minulý rok mi byla sdělena diagnóza - rakovina mozku, nádor glioblastom, velmi zhoubný, smrtící. Jak bláhově jsem si myslela, že operací, ozařováním a chemoterapií mé utrpení skončí. Tohle vše jsem podstoupila, jen abych přežila. Jenže od listopadu 2011 jsem musela nastoupit na neschopenku a začalo další utrpení. Psychicky jsem se zhroutila - nechutenství k jakékoliv činnosti, apatie, zesláblost, deprese. Jen jsem ležela a nikam nechodila. Pak mi kamarádka nabídla, že by mi mohla pomoci její maminka Vlaďka Rylová. Již při první návštěvě jsem od ní odcházela s úplně jinými pocity, chutí do života a odhodláním něco se sebou udělat. Paní Vlaďka mě trpělivě vyslechla, nepřerušovala mé vykládání zbytečnými dotazy, a tím mi umožnila se naprosto nenásilně vymluvit ze svých skutečných pocitů, což se mnohdy člověku u psychologa nepodaří, neboť je většinou dotazován, aby doplnil ještě to či ono, a tím přerušován v toku svých pocitů a myšlenek. Vlaďka se zájmem poslouchá a upírá svůj dobrácký pohled až do vaší duše a vy cítíte, jak k vám začíná pronikat teplo a pochopení. A jak jsem na tom dnes? Je mi skvěle, jak fyzicky, tak hlavně psychicky, mám plno elánu a není jediný den, který bych strávila doma v bytě, jezdím po výletech, chodím do divadla, na výstavy, prostě žiju bez ohledu na to, že v sobě mám nebezpečného dravce, který číhá na svou chvíli. Věřím, že ho za pomoci obrovské vnitřní energie dodané Vlaďkou porazím. Všem tuto terapii doporučuji. Paní Vlaďka při léčení nepoužívá žádné rádoby efekty, cítíte jen příjemnou vibraci, hluboké pochopení pro váš problém a snahu opravdu pomoci. Pomoc je skutečná, pocítíte ji a užijete si ji.

Ing. Bohumila Egertová

kudlankanabozna@seznam.cz ~ 725 708 668
Jsem rok po terapii u paní Rylové. Záměrně jsem čekala s hodnocením tak dlouho, a to z toho důvodu, že když odcházíte od paní - je vám skvěle! A tak jsem čekala, jak ten pocit dlouho vydrží. A drží! Často si vzpomenu na její slova, vysvětlení a doporučení. A ve chvíli, kdy si opět nebudu vědět rady, bez váhání jedu znovu. Netrapte se zbytečně sami hledáním v médiích - co se s vámi děje, proč a hlavně jak z toho ven? Paní Rylová je profesionál s citlivým přístupem. A ještě něco velmi důležitého v dnešní finančně složité době - nenatahuje vaše návštěvy ve smyslu opakovaných sezení. Mi stačily dvě návštěvy. Ano, každý jsme jiný, ne každému se podaří najít řešení po dvou sezeních - tímto nechci dopředu komukoliv brát elán v případné potřebě dalších setkání. Přeji vám všem, kteří hledáte, abyste našli a začali vnášet radost do svých životů.

Dana Skálová

frska@centrum.cz
Paní Vlaďku jsem si našla na internetu a hned jsem věděla, že tato milá paní mi dokáže pomoci. Když k ní přijdete, pocítíte krásnou pozitivní energii. Celou atmosféru místnosti dolaďují krásné duchovní obrazy, krystaly a příjemná hudba.To už jste jako v ráji! Pročišťování pomocí metody SRT je úžasné, jde opravdu do hloubky a pročišťují se všechny bloky, které nám způsobují problémy v životě. Jsem moc ráda, že jsem paní Vlaďku navštívila a tímto jí upřímně a ze srdíčka moc a moc za všechno děkuji. Mé vztahové a rodinné záležitosti dostaly úplně jiný spád, u nás doma vládne harmonie, důvěra a láska. Kdo toužíte žít lepší život ve vyšších vibracích, nastoupit cestu lásky a světla a zbavit se všech problémů, navštivte paní Vlaďku! Všem, kteří jsou na cestě a hledají, vřele doporučuji terapeutku paní Vlaďku Rylovou.

Šárka Elšíková

elsikovasarka@seznam.cz ~ 721 316 983
Paní Vlaďku Rylovou jsem našel na internetu. Měl jsem už dva roky problémy se spánkem, nezabíraly ani prášky na spaní a navíc jsem začal trpět depresemi. Vyzkoušel jsem bylinkáře, lidové léčitele, kartářky, ale všechno bylo marné. Řekl jsem si, že naposled vyzkouším metodu SRT. Po dvou návštěvách u paní Vlaďky se mi spánek spravil tak, že už nemusím brát prášky na spaní a deprese postupně taky mizí! Ze své zkušenosti můžu proto paní Vlaďku Rylovou doporučit!

Petr Tomanec

Paní Vladěnku znám už více jak deset let. Vím, že se o tuhle péči o tělo a duši zajímá už dlouho. Je to příjemná dáma a má ráda květiny. Mou první návštěvu jsem uskutečnil spíše ze zajímavosti. Měl jsem docela velké psychické potíže a říkal jsem si, proč to nezkusit. A zanedlouho jsem začal pociťovat nějaké uvolnění. Teď k ní docházím pravidelně a můj život se úplně změnil. Potíže jsou pryč a v mém životě teď vládne klid a pokoj. S každou další návštěvou postupně řešíme další potíže, které se vyskytnou. Jsem opravdu spokojený a moc děkuji.

Josef Blaha

josef.blaha.01@email.cz ~ 774 688 900
Díky paní Rylové jsem zvládl maturitní zkoušku absolutně bez stresu. Byl jsem pouze na jednom sezení, při kterém jsem se dostal do naprosté pohody, zmizely obavy i stres. Můžu všem doporučit.

Adam Bistrý

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Vlaďce za její velkou pomoc v mé rozvodové situaci, která mě stála hodně sil a energie. Díky Vlaďce a jejím skvělým terapiím jsem všechno zvládla a jsem opět štastná! Všem doporučuji! Ať máte jakýkoliv problém a chcete ho řešit, jste teď na těch správných stránkách. Terapie vám doplní energii, posílí sebevědomí, otevře oči a uvidíte, že ze dna se vždy dá odrazit, jen musíte chtít s problémem pracovat a řešit ho. Přeji všem hodně štěstí a paní Vlaďce mnoho spokojených zákazníků, tak, jako jsem spokojená já.

Renáta Kratochvílová

Rád bych zde doporučil služby Vlaďky Rylové. Požádal jsem ji o pročištění mé vlastní energie, která má co do činění s mou profesní prosperitou. Během tří sezení dovedla odstranit všechny mé nahromaděné bloky a přesvědčení, které bránily tomu, abych výborně prosperoval a byl obchodně úspěšný. Vlaďka se při své práci dovede zaměřit přesně na řešení daného problému. A to jak ve své pracovně, tak i při práci na dálku. Nedovedu si představit, že bych pro řešení takového problému požádal o radu nebo pomoc svého lékaře. To, co pro mne udělala, je úplně jiné, než způsob, jakým pracují lékaři. Pro mě je důležité to, že její metoda funguje. Rád bych jí a také těm, kteří ji při práci pomáhali, tímto poděkoval. Její služby vřele doporučuji.

Aleš Vychodil

konstruktér a výrobce kytar a baskytar
www.avbasses.cz
Paní Vlaďka mi dělala terapii kvůli stresu způsobeného prací. Byla jsem v zaměstnání velmi vytížená a vše chtěla zvládnout najednou. Pracovní problémy jsem si příliš brala k srdci a potřebovala jsem se uklidnit a uvolnit, což se mi vůbec nedařilo. Měla jsem pocit, že se dostávám až k panickému strachu. Po jedné terapii se mi velmi ulevilo a uklidnila jsem se. Přestala jsem si vše tak moc brát a jednoduše to hodila za hlavu, aniž bych ovšem snížila pracovní úsilí. Prostě jsem v klidu pracovala dál. Moje mysl přestala vytvářet nejhorší možné scénáře, co vše by se mohlo stát. Dokonce se největší problém naprosto harmonicky vyřešil přesně do doby, kterou Vlaďka vytestovala. Dnes jsem po roce ve stejném zaměstnání velmi spokojená a vyrovnaná. Vlaďčiny terapie mohu vřele doporučit. Vím, že se dokáže zaměřit na širokou škálu problémů, tak se neostýchejte a paní Vlaďku kontaktujte. Je to velmi příjemná a vstřícná osoba a váš problém s vámi před terapií ráda probere, pokud si třeba nejste jistí, zda by zrovna vám s konkrétní záležitostí mohla pomoci.

Zdenka Vychodilová

Paní Vladimíra Rylová mi věnovala 4 terapie a už po první jsem se cítila podstatně lépe. Obrátila jsem se na ni s prosbou o pomoc v situaci, kdy jsem si vůbec nedokázala sama poradit s narůstajícím stresem a negativizmem. Po 4 terapiích jsem se uklidnila, situace hodnotím bez paniky a s optimismem. Stres, se kterým se denně potýkám, se mi daří mnohem lépe držet pod kontrolou. Děkuji!

Valentína Z.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS