Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Vladimíra Válková

Mgr. et Mgr. Vladimíra Válková

copywriterka a projektová manažerka

Mgr. et Mgr. Vladimíra Válková

Dám vašemu byznysu slova. Píšu webové texty, reklamní texty, claimy, e-booky, články, navrhuji obsah a edituju knížky. Vedu webové projekty, od upřesnění zadání až ke spuštění v požadovaném termínu a bez zbytečných víceprací.

S čím vám mohu pomoci?

  • Návrh obsahu a copywriting – Abych mohla připravit smysluplné texty pro váš web, potřebuji potkat vaše zákazníky. Budu si s nimi povídat o tom, jaké mají potřeby, obavy a touhy. Díky tomu bude váš web reflektovat reálné potřeby a problémy klientů, a odpovídat na dotazy, které ještě nestihli položit. Webové a reklamní texty, články, blogy, e-booky či editorské práce. Šest let zkušeností, desítky tisíc slov.
  • Projektové vedení a řízení. Dokážu rozjet, realizovat a dotáhnout každý projekt. U své práce přemýšlím. Umím udržet projekt ve flow a dodat excelentní výsledek. O všem, co dělám, uvažuji v souvislostech. Pomůžu s upřesněním zadání projektu, plánováním, hledáním vhodných dodavatelů, řízením jejich práce a dílčích úkolů, kontrolou výsledků a dotažením detailů. V termínu a bez víceprací.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Brno, Praha, Vídeň

Kategorie katalogu:

Co mám za sebou jako textařka?

Naučila jsem se naslouchat klientům svého klienta, vést hloubkové rozhovory a navrhovat obsah ne jako pomníček pro majitele firmy, ale jako funkční nástroj, který má určité cíle a přináší výsledky. Nikdy nepíšu bez podkladů a poctivého rešeršování. Budeme si rozumět, pokud nestojíte o načančané fráze, ale o texty, které prodávají.

Vytvářela jsem obsahovou strategii pro čtyřhvězdičkový hotel, psala texty pro banku, e-shop s dětskými autosedačkami, rezidenci bytových domů, Burzu cenných papírů Praha i pro web o transformačních technologiích. Ráda poznávám nové obory a baví mne, když moje klienty jejich práce fascinuje.

Pomohla jsem na svět třem desítkám vydaných knih o 6824 stranách. O první knižní projekty jsem se starala v Jotě, teď s ohromnou radostí edituji knížky pro Jan Melvil Publishing.

Když zrovna nejsem online, přednáším o psaní a textech na Masarykově univerzitě.

Co mám za sebou jako projekťačka?

Jako projektová manažerka jsem vedla redesign webu Rekonstrukce státu (včetně UX), projekt mobilní verze webu Kosmas (včetně UX), připravovala weby pro Burzu cenných papírů Praha či stránky pro Český rozhlas. K tomu desítky prezentačních webů a e-shopů či technická řešení od nuly na míru. Zvládnu uřídit velké projekty, které vyžadují každodenní součinnost i malé prezentační weby pro radost.

Kontaktní informace

Mgr. et Mgr. Vladimíra Válková
Litobratřice 230
Jiřice u Miroslavi (Jihomoravský kraj)
671 78
Mobil:728 764 129
Email:valkovavladimira@gmail.com
Účet:206841200 / 0600 (GE Money Bank)
:05080151

Doporučení z první ruky

S Vlaďkou Válkovou jsem spolupracoval na projektech malých i velkých, jednoduchých i na těch složitějších. Všechny projekty však měly společný lehoučký a plynulý průběh. Dodržování termínů klidně i na několika projektech současně je při spolupráci s Vlaďkou hračka. Její bohaté zkušenosti s řízením webových projektů, ať už z agentur nebo ze spolupráce s freelancery, se přeměňují na obrovskou dávku empatie jak vůči dodavatelům, tak i vůči zadavatelům projektů. Každému, kdo se mě zeptá na projekťačku, rozhodně doporučuji na prvním místě Vlaďku. Vám také. Všemi deseti!
Tomáš Štrbák
UX designer, House of Řezáč

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS