Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a výkonnostní internetový marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 3137 z celkem 37 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Rychlé jednání, průhledná pravidla spolupráce ujasněná předem, pochopitelná vysvětlení odborných pojmů a systémů i laikům.

Karolína Lokšíková

www.optimal-design.cz ~ loksikova@optimal-design.cz ~ 773 630 035
Pan Zbyněk Hyrák pro nás provedl nastavení nástroje Google Analytics a posléze i obecnou analýzu dat našeho e-shopu. Jeho práce nám přinesla spoustu podnětů pro vylepšení obchodu a následně i vylepšení konverzního poměru. Se spoluprací počítáme i do budoucna.

Petr Vlasák

www.levnekoberce.eu ~ petr.vlasak@falionet.cz ~ 602 210 784
Panu Hyrákovi děkujeme za skvěle odvedenou práci! Nastavení PPC kampaní a nástroje Google Analytics proběhlo na profesionální úrovni. Jednalo se o kampaně ve slovenském jazyce, což překladem mírně komplikovalo práci, ale pan Hyrák vše vyřešil rychle a odborně. Doporučujeme! Výsledky práce pana Hyráka nám významně zvýšily počet potencionálních zákazníků.

Marek Valerián

www.rpjservice.cz ~ valerian@rpjs.cz ~ 603 155 405
S panem Hyrákem se velmi dobře spolupracuje, má dobré analytické myšlení a mnohdy přispěje dobrou úvahou nad daným problémem. Jakmile se domluvíte odvede práci na 100 % v krátkém časovém termínu.

Jarda Majer

www.sterba-kola.cz ~ jaroslav.majer@sterba-kola.cz ~ 776 221 057
Zbyňka jsem původně oslovil s realizací PPC kampaní pro můj nový e-shop. Během realizace neustále komunikoval jak přes e-mail, Facebook, tak klidně i přes telefon, když bylo potřeba. Ačkoliv jsem si „objednal“ jen PPC, Zbyněk ochotně pomohl i v ostatních oborech a dal mi cenné rady k marketingu, které přesahovaly původně domluvené služby a moc mi pomohly. Díky Zbyňku, těším se na další spolupráci.

Ondřej Urgošík

www.sweetplanet.cz ~ ondrej.urgosik@sweetplanet.cz ~ 721 464 620
Kdo si někdy sám, bez jakýchkoliv předchozích zkušeností, vyzkoušel nastavení PPC reklam, v našem případě Google AdWords, tak ví, že bez profesionální pomoci je to v podstatě nemožný a frustrující úkol. Proto jsme velmi rádi, že jsme se nakonec obrátili na pana Hyráka, který je v problematice skutečným odborníkem. Reklamní sestavy nastavil tak, že nám přináší více prokliků za méně peněz a naše frustrace konečně skončila. Po této zkušenosti jsme se rozhodli pro další spolupráci, i v oblasti tvorby nových webových stránek, v oblasti řešení SEO a online marketingu vůbec. Pan Hyrák je nejen ve svém oboru profesionál, ale v jednání s klientem aplikuje zejména osobní a přátelský přístup, který je pro nás, vedle profesionality, velmi důležitým kritériem při výběru obchodních partnerů. Služby pana Hyráka se skutečně vyplatí, vynaložené náklady se rychle vrátí. Jednoznačně doporučujeme.

Hana Klegová

www.vysokotlakecisteni.cz ~ info@vysokotlakecisteni.cz ~ 606 530 249
Pan Zbyněk Hyrák nám přišel poskytnout konzultaci ohledně Google Analytics. Srší z něj zájem a nadšení oborem, jeho nadšení je nakažlivé. Za mě profesionál a inteligentní člověk, který ví, co dělá.

Eugen Protopapas

www.sconto.cz ~ eugen.protopapas@sconto.cz ~ 730 169 870
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS