Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zbyšek Nádeník > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Zbyšek Nádeník — webdesignér a webový konzultant

Zobrazuji č. 3135 z celkem 35 doporučení prezentace Zbyšek Nádeník:
Spolupráce se Zbyškem předčila mé očekávání. Požádala jsem jej o úpravu stávajícího webu a výsledkem jsou přehledné a designově čisté webové stránky, ze kterých mám velkou radost. Oceňuji Zbyškův profesionální přístup, maximální vstřícnost a skvělou komunikaci. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Ing. Kateřina Palátová

editorka a korektorka češtiny
www.katerinapalatova.cz ~ k.palatova@gmail.com ~ 603 294 244
Naše spolupráce se Zbyškem byla skvělá. Zbyšek je velice profesionální, organizovaný a komunikativní. Je schopný diskuze, umí klientovi naslouchat a jde mu o nejlepší možný výsledek webu jak po stránce funkční, tak i designové. Jeho komunikační dovednosti by mu mohl závidět leckterý zkušený manažer z korporací. S výsledkem naší spolupráce jsem velmi spokojen a Zbyška mohu jen doporučit!

Jan Rapala

majitel NEOOPS s.r.o.
neoops.com ~ jan.rapala@neoops.com ~ 602 585 309
Bylo nám velkým potěšení pracovat s panem Zbyškem Nádeníkem na tvorbě nových webových stránek naší společnosti. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Jeho komunikativnost, vstřícnost, rychlost a profesionalita v průběhu naší spolupráce byla nadstandardní. Jeho návrhy a nápady svědčí o velké zkušenosti. Děkujeme a doporučujeme jeho služby.

Mgr. Otakar Novotný

D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s.
d-plus.cz
Jakub Kadeřávek
Se Zbyškem spolupracuji přes rok na více projektech. Hodně si na něm cením spojení odborných znalostí s měkkými dovednostmi (soft skills). Spolupráce na projektu šla doslova sama – vše bylo dodáno v pořádku a včas včetně jasné a stručné komunikace. Radost mi dělá i Zbyškův upřímný zájem o projekt tak, aby klientovi přinesl maximum. Líbí se mi, že každá část projektu byla důmyslně připravená a zapadala do celkového konceptu a kontextu. Oceňuji také to, že na sobě Zbyšek neustále pracuje a zajímá ho zpětná vazba. Jako nejpřínosnější část projektu hodnotím konzultace a analýzu toho, co má web přinést, kdo je moje cílová skupina a jak toho dosáhneme. Zde byly hodně znát Zbyškovy zkušenosti z projektů, které už vytvořil.

Jakub Kadeřávek

webmaster a specialista na WordPress
Zbyšek je zkušený webový specialista a spolupráce s ním mi velmi pomohla uchopit část práce přesahující mé zaměření na plošnou grafiku. Jeho přístup pojetí celku a identifikace slabších míst, které mohou nastat, je mi blízký. Dokáže laikovi srozumitelně formulovat zákoutí tvorby webu a jeho nástaveb dostatečně konkrétně a bez přílišného zahlcení odbornými přístupy. Naše spolupráce měla velký význam a pomohla rozšířit mé služby. Děkuji.

Erika Dobešová

grafická designérka
erikagrafika.cz ~ erika@erikagrafika.cz ~ 604 350 369
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS