Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zdeněk Krčál > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Zdeněk Krčál — webdesignér a programátor

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Zdeněk Krčál:
V okamžiku, kdy jsem vyhledal pana Krčála na internetu, jsem byl ve velmi složité situaci ohledně dopracování a spuštění webu. Ochota, se kterou se mne ujal i přesto, že byl víkend, byla vynikající. Jeho služby mohu doporučit, jsem spokojen.

Karel Chába

V situaci, kdy člověk stojí před dokončením nového webu a najednou slovo termín nabývá obludných rozměrů, je požehnáním narazit na programátora, který je ochotný i v rámci nestandardní pracovní doby splnit téměř každé přání zadavatele. Panu Krčálovi bych tímto chtěl poděkovat za skvělý přístup!

Michal Pokorný

Na Ing. Krčála je spolehnutí. Píše rychle, kvalitně, čistý, validní kód s dodržením všech zásad SEO, za velmi rozumnou cenu. Zvládá všechny technologie jako HTML, CSS, PHP, Nette, databáze… Ing. Krčála doporučuji.

MVDr. V. Slabý

poradimesuverem.cz ~ slaby@poradimesuverem.cz ~ 724 800 094
S panem Krčálem spolupracujeme již 3 roky. Využíváme e-shopové řešení, které se snadno intuitivně administruje. Nejvíce si cením proklientského přístupu pana Ing. Krčála, který je vždy velmi ochotný, kdykoli dostupný a profesionálně vyřeší veškeré požadavky k oboustranné spokojenosti. Pana Ing. Krčála mohu všem vřele doporučit.

Ing. Dana Antošíková

dana.antosikova@mizon.cz ~ 606 038 277
Pan Krčál pro nás (CEITEC VUT v Brně) dělal web s CMS Wordpress na základě dodané grafiky. Práce spočívala ve tvorbě HTML/CSS šablony, zajištění domény, hostingu a customizace CMS Wordpress. Pan Krčál velmi pružně a ochotně reagoval na naše požadavky a práci zvládl dokončit velmi rychle od okamžiku dodání podkladů. S výsledkem jsme byli maximálně spokojeni – web odpovídal dodaným podkladům a k úrovni HTML/CSS kódu a k přípravě CMS Wordpress nemám nejmenších výhrad. Za mne tedy plné doporučení!

Jan Novotný

Vysoké učení technické v Brně
materialovy-vyzkum.cz ~ novotny.j@fme.vutbr.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS