Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zdeněk Nepustil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Zdeněk Nepustil — obchodní cestující s čajem, dovozce pravých čajů a thajské byliny Jiaogulan

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Zdeněk Nepustil:
Renata Petříčková
S panem Nepustilem jsem se potkala na ezoterickém festivalu v Pardubicích a zapůsobil na mne svými čajovými znalostmi, protkanými láskou k tomuto „řemeslu" a poslání. Udělali jsme spolu maličkou část do reportáže o tomto festivalu a já se těším, že jednou dojde i na samostatný článek. Pan Nepustil očaruje každého čajomilce, že se v jeho přítomnosti bude cítit na chvilinku „jako doma".

Renata Petříčková

redaktorka, spisovatelka a copywriterka
Zúčastnila jsem se esoterického festivalu v Plzni a byla jsem velmi mile překvapena Vaší přednáškou o čajích a Vašimi znalostmi, zkušenostmi a ochotou se o ně podělit. Bylo to setkání příjemné a doufám, že ne poslední. Nenakoupila jsem pouze lahodné čaje, ale i nádobíčko, které ke správné atmosféře čajového obřadu patří :-) Ještě jednou Vám děkuji!

Dana Součková

danusesouckova@seznam.cz
Nikdy jsem se nesetkala s tak vřelým a neuvěřitelně milým přístupem k zákazníkům. Kvůli vyprodanému skladu jsem musela po Vánocích čekat déle na objednávku a dostala jsem čtyři čaje zdarma, což se jen tak nevidí! Velice mě tento obchod těší a určitě se stanu pravidelným zákazníkem. Nesmím opomenout, že si konečně užívám tu pravou chuť maté z úžasné kalabasy, a to jen díky Vám :-) Ještě jednou děkuji!

Eliška M.

kelyzaa@seznam.cz
Dnes dorazila zásilka čajů, přítelkyně jen zářila při pohledu na obrovskou bednu :-) Děkujeme za vzorky, skvělé čaje, nádobí i pochutiny!

Tomáš Klouda

todorjun@atlas.cz
Chválím snaživost, vstřícnost a ušlechtilé jednání pana Nepustila. Dnes mi v pořádku došlo objednané, krásně a pečlivě zabalené zboží, navíc s čajovými vzorky. Prostě velká spokojenost!

Lukáš Tuláček

lukastulacek@seznam.cz
Konečně přesně vím, o čem píše Antoine de Saint-Exupéry, cituji malý úryvek: " Navštívil jsem svého přítele. Dojalo mě, s jakou péčí připravuje čaj. Jak pozorně sleduje žhavé uhlíky, konvici a bublání vody, jak zkoumá první doušek, kterým nápoj ochutnává... a jak ještě čeká, protože čaj vydává svou vůni a chuť jen pomalu. Líbilo se mi, že během tohoto obřadu byl zcela zaujat čajem, než nějakým problémem. " Na úžasných degustacích čajů pana Nepustila jsme všichni vtaženi do magie přípravy čajů, jejich vůně a chuti. Žasneme nad různými konvičkami, slévátky, čichátky a dekoracemi, které odvedou naši mysl od starostí všedních dnů. Logicky zatoužíme po poznání této exotiky. Zatím žádný ochutnaný čaj nezklamal. Všechny jsou vícenálevové a sledování změny chuti v každém následném nálevu je jako pro oko výtvarníka posouvání valérů barev donekonečna. Pane Nepustile, děkuji!

Jiřina Hepová

výtvarnice
www.hepova.cz ~ hepova.jirina@seznam.cz
„Víte, co je harmonie?“ Je to něco příjemného, sladěného, vyrovnaného a převedeno do řeči hudby – je to melodie tančící s rytmem v souznění. Zrovna tak jako thajské čaje, které jsme měli možnost obdivovat všemi smysly my, kteří jsme se zúčastnili 1. 3. 2011 degustace těchto čajů, prezentovaných a připravených panem Ing. Nepustilem. Těším se na další setkání.

Vlasta Ratislavová

almaschumannova.blog.cz ~ mojekanka@seznam.cz ~ 733 636 888
S panem Ing. Zdeňkem Nepustilem se osobně znám a stýkám se s ním za účelem nákupu čajů a dalších produktů. Také jsem v našem městečku s ním pořádal ochutnávku čajů. Můj názor: profesionál ve svém oboru (bez přehnaného „vědátorství"), co se týče obchodní spolupráce komunikativní, vždy přístupný domluvě. Z hlediska kvality prodávaných produktů na vysoké úrovni. Jedním slovem: doporučeníhodný.

Richard Simet

prodejce čaje a kávy
cajkavavimperk@seznam.cz
Kvalitní čaje, super přístup, spousty ochutnávek čajů zdarma… Jsem dlouholetý zákazník a mohu všem jen doporučit! A hlavně kvalitní Jiaogulan!

Tomáš K.

Pan ing. Nepustil je moc sympatický člověk, který toho o čaji hodně ví, umí to krásně podat a hlavně velmi dobře odhadne, jak detailně a na jaké úrovni informace potřebujete. Tento neobyčejný člověk se tváří a působí velmi obyčejně. Jeho servis je vynikající, vždy vám vyjde vstříc a vždy dostanete něco navíc. Moc doporučuji!

Pavel Novák

pavel.tucnak@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS