Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zdeněk Nepustil > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Zdeněk Nepustil — obchodní cestující s čajem, dovozce pravých čajů a thajské byliny Jiaogulan

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Zdeněk Nepustil:
Již několik let od pana Nepustila odebírám nejrůznější čaje a byliny, dvakrát jsme se osobně setkali při degustacích. Je výborným odborníkem, dokáže poradit, jednoduše vysvětlit a doporučit. Kromě dobrého sortimentu, který sám vybírá a dováží (čehož si vážím), je s ním také dobrá domluva – rozhodně doporučuji!

Robin Šemotl

Moje první setkání s Ing. Nepustilem bylo při prezentaci čajů v Třebízi, byla radost jej pozorovat, jak čaje připravuje a jak o nich zasvěcené hovoří. Pochopitelně jsme s dcerou odjížděly s malým nákupem a protože zásoby rychle došly, objednala jsem si čaj přes e-shop. Způsob a rychlost komunikace Ing. Nepustila po mé objednávce (hlavně osobní přístup a podrobné informace) mně příjemně překvapily. Další milé překvapení mě čekalo v balíčku, který mi byl následně doručen – vzorky jiných čajů, vzorky čokolád, letáčky s podrobnými informacemi o přípravě zaslaných čajů, sítko – opravdu nadstandardní přístup k vyřízení mé první a relativně malé objednávce. Všem milovníkům čaje mohu vřele doporučit obrátit se na Ing. Nepustila jako na odborníka ve svém oboru, pro kterého je zjevně jeho práce zároveň potěšením, což je vidět i na jeho individuálním přístupu i k sebemenší objednávce. Přeji mu vše dobré a děkuji.

Dana Kozáková

Opravdu velmi oceňuji profesionalitu a laskavost p. Nepustila. Jeho ochota vyhovět a pomoct je obdivuhodná. Děkuji mockrát i za vzorečky k vyzkoušení, těším se, až je ochutnám. Děkuji!

Simona M.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS