Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodce profesní cestou

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Mgr. Petra Antonů
Dlouho jsem si neuměla představit, jak přesně ten koučink funguje. Dokud jsem si nesedla před Zuzanu a nezažila to. Prošli jsme spolu 4 sezení a pokaždé mi to pomohlo utřídit si myšlenky a zacílit se. Pocítila jsem mnohdy velkou úlevu, neboť se nám podařilo pojmenovat různá nevědomá pnutí, která jsem cítila kolem své práce i rodinného života. Podařilo se nám k nim najít konstruktivní postoj, který z pnutí udělal úkol k řešení a pak již stačilo formulovat první kroky a přišla velká úleva. A i když jsem neměla připravené žádné téma předem, vždy z toho nakonec vyšlo něco velmi užitečného pro můj život. Zuzana je při sezení velmi tvořivá a vždy jsem se s ní cítila naprosto uvolněně. Cítila jsem, že se můžu spolehnout na její profesionalitu, se kterou hlídá proces tak, abychom se vždy dopracovali k něčemu konkrétnímu. Opravdu můžu koučink se Zuzanou jen doporučit!

Mgr. Petra Antonů

videotrenérka komunikace a lektorka
Koučování se Zuzkou jsem zažila opakovaně, ale vždy jedinečně, přičemž bych chtěla ocenit tvořivý přístup koučky, který je mi vlastní. Jako koučovaná jsem skutečně zažívala formu podpory v provázení mými tématy, otevírání nových úhlů pohledu na má témata skrze tělesné prožívání a vizualizace. Koučka mne vedla procesem setkání tak, abych si sama hledala odpovědi na své otázky, neradila mi, zvládala profesionálně roli nestranného kouče, který věří v potenciál koučovaného. Následně po koučovacích setkáních jsem zažívala určité „doznívání“ procesu koučování. S odstupem několika týdnů, možná i měsíců, mi v životě začaly přicházet situace a události v kontextu koučovaných témat. Koučování se Zuzkou přispělo pozitivně k mé profesní změně.

Mgr. Iva Macková

lektorka a supervizorka
Spolupráce se Zuzanou nespočívala jen ve znovu probírání se problémy, vedeno-koučováno bylo vždy konkrétním směrem – už to, že si musíte to, co je pro vás nejzásadnější, vygenerovat sami, mě posunulo. Pomohlo mi to ve změně myšlení, ve změně přístupu k problémům. Ukázaly se mi cesty, které by mě samotnou nenapadly. I když teď aktuálně zrovna nechodím na sezení, pořád z těch, co mám za sebou, čerpám, a je velmi příjemné vědět, že máte někoho, kdo vám objektivně pomůže nahlédnout na to, co vás trápí a zároveň vám neříká, co a jak máte dělat. Nechá vás, abyste si to našli a rozhodli se sami, a přitom vám kryje záda.

Ing. Slávka Konečná

obchodní zástupkyně
Na koučinku se mi líbí to postupné dotlačování mysli k určitému posunu v pohledu na problém. Uvědomila jsem si své hodnoty, za které mi stojí za to se bít. Dokázala jsem lépe pojmenovat své slabiny. Přitom jsem ke všemu vlastně dokoučovala vlastními myšlenkovými postupy, kdy jsem nedostávala „rady“ jako u psychoterapeutky, při jednoduché hře s věcmi – polštáři, které hrály role abstraktních pojmů. Tento druh terapie – mohu-li vůbec takto koučink pojmenovat, se mi líbí – je to jako hra dospělých lidí se svými představami o životě, strachu, úspěchu a jejich rolích v našich myslích. Rozhodně mohu o koučinku říct, že pomáhá změnit úhel pohledu.

Soňa Hlaváčková

fyzioterapeutka
Somatické koučování vychází z toho, jak přirozeně reaguje tělo. Je to jako návrat k sobě. Technika, jak si skutečně naslouchat. „Dance first, think later“, řekl prý Samuel Beckett. Ať už to řekl či ne, je v tom velká pravda a je to důvod, proč mi somatické koučování dává smysl.

MgA. Štěpánka Bláhovcová

grafická designérka
Hodinka se Zuzanou v rámci „Kávy s koučem“ pro mě byla velmi příjemná a povznášející. Došlo mi, že pokud si něco přeji a zároveň tomu nevěřím, tak se to s největší pravděpodobností nesplní. Dostala jsi ze mě informace, které bych si sama sobě nahlas nikdy neřekla. Celkově jsem se teď začala sama sobě více věnovat, takže to všechno bylo takovým zapadajícím střípkem k tomu, abych si našla nějaký směr a vydala se jím. Pracuji na tom a další schůzku bych určitě uvítala. Hodinka byla málo :-)

Eva Neumanová

technolog potravinářské výroby
Měl jsem tu čest sejít se s p. Dudkovou při příležitosti akce „Káva s koučem“ a mohl jsem tak nezávazně přičichnout k tomu, co je to koučování. Byla to moje první zkušenost tohoto druhu, tedy nemůžu srovnávat. Zuzana je příjemný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Měli jsme setkání hodinu, během které jsem se dozvěděl něco o ní, něco o koučingu obecně a o metodách, které používá se svými klienty. Potom jsme se věnovali mé současné situaci, kterou řeším. Díky vedení, vhodným otázkám, které vedly moje myšlení jinam než běžně, jsme dali dohromady ucelený obraz toho, co je vlastně mým problémem, co vlastně doopravdy chci a jaké překážky se mi staví do cesty. Sám bych si to takhle dohromady nedal. Takže: bylo to jako setkání s přítelem, který fundovaně poradí, nebo spíš navede tak, aby si člověk poradil sám :)

Ondřej Kaláb

Káva s Vámi pro mne byla rozhodně přínosem. Pomohla jste mi zastavit se na chvíli, uklidnit se a uvědomit si v podstatě velmi jednoduché principy.

Jitka Mattyašovská

odborný zaměstnanec (marketing v oblasti turismu)
Setkání s koučem mi pomohlo odrazit se a start další práce přímo na sobě. Snažím se lépe zvládat stresy, v rámci dalšího rozvoje jsem se přihlásila do terapeutické skupiny, která se věnuje mým problémům v dětství, učím se ovládat své emoce a tím dávat ostatním najevo, kam je pustím a kam už ne. Snažím se si svůj volný čas plánovat tak, aby v něm byl čas i na mě. S výsledkem sezení jsem velmi spokojená.

Markéta Hloušková

Spolupráce s paní Dudkovou byla pro mne velmi příjemná a přínosná. Během rozhovoru, probíhajícím v uvolněném a přátelském duchu, umí objevit netušené. Vyzdvihnout a upozornit na aspekty a procesy, které nám pomáhají zvládat různé situace. Posílit svoje kladné stránky, které tu byly vždy, a které jsme pokládali za samozřejmé.

Markéta Lenikusová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS